Michael Douglas oyuncuları şoke etti

Michael Douglas ve eşi Catherine Zeta-Jones, lüks yatlarıyla Ege ve Akdeniz turuna çıktı.

Michael Douglas oyuncuları şoke etti

Dünyaca ünlü sinema sanatçıları Michael Douglas ve eşi Catherine Zeta-Jones, lüks yatlarıyla Ege ve Akdeniz turuna çıktı.

1/ 21
Michael Douglas oyuncuları şoke etti

“Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinde rol alan Yeliz Kuvancı ve Anıl İlter ile BKM oyuncularından Büşra Pekin, önceki gün Milta Marina Çarşısı’nda mağazalara bakarken birden karşılarında Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones’u görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Pekin, “Bodrum sandaletlerini konuşurken, yanımızdan hızla ünlü yıldızların geçtiğini gördük ve çok şaşırdık. Bodrum’un farkı işte burada olmalı. Sokakta bir anda Holywood yıldızlarını görebiliyorsunuz” dedi.

2/ 21
Michael Douglas oyuncuları şoke etti

Hollywood’un ünlü ismi Michael Douglas (67) ve eşi Catherine Zeta-Jones (42) ile 10 arkadaşı, Yunanistan’ın Sömbeki (Simi) adasından İngiliz bayraklı lüks bir yatla geçtiğimiz pazar akşamı Bodrum’a geldi. Milta Marina A.Ş.’ye demirleyen yattan saat 20.00 sıralarında çıkan ünlü çift ve arkadaşları, Bodrum’un dünyaca ünlü barlar sokağında yürüyüş yaptı, halı mağazalarını gezdi, bir balık restoranında yemek yedi.

3/ 21
Michael Douglas oyuncuları şoke etti

Saat 23.00 sıralarında Bodrum Limanı’nı çevreleyen Neyzen Tevfik Caddesi’nde el ele yürüyen Douglas ve Jones, kendilerine yöneltilen soruları yanıtsız bıraktı. İki ünlü Holywood yıldızını karşılarında gören herkes çok şaşırdı. Birçok kişi, hızlı adımlarla yürüyerek marinadaki yata dönmeye çalışan ABD’li çiftin fotoğrafını çekmeye çalıştı.

4/ 21