Milyar dolarlık bebekler!

Hollywood dünyasının minik yıldızlarının hikayesini, OK! dergisi kapağına taşıdı. İşte milyar dolarlık yıldızların şımarık çocukları.

Milyar dolarlık bebekler!

Minik yıldızlar

Amerikan OK! dergisi doğuştan ünlü olan Hollywood ünlülerinin çocuklarının hikayesini okuyucularıyla paylaştı. Bitmek tükenmez kaprisleriyle her istediklerini yaptıran çocuklar tüm dünyaya 'büyümüş de küçülmüş' dedirtiyor. İşte Hollywood'un ayrıcalıklı dünyasının şımarık çocukları.

1/ 10
Milyar dolarlık bebekler!

Shiloh Jolie-Pitt

Hollywood sosyetesinin en ünlü çifti olan Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin ilk biyolojik çocuğu olan Shiloh, 2006 yılında dünyaya geldi. Babasının bir kopyası olan Shiloh, karakter olarak annesine benzetiliyor. İstediklerini ne yapıp edip yaptıran 7 yaşındaki Shiloh'a, genelde erkek çocukları gibi giyinmeyi tercih ettiği için, Amerikan basını 'Erkek Fatma' lakabını taktı.

2/ 10
Milyar dolarlık bebekler!

Gerçek bir prenses!

Suri Cruise

Hollywood'un en şımarık çocuğu ilan edilen Tom Cruise ve Katie Holmes evliliğinin meyvesi olan Suri, 2006 yılında doğdu.

3/ 10
Milyar dolarlık bebekler!

Doğduğu günden itibaren kameraların yakın markajında olan 7 yaşındaki Suri, 3 yaşından beri bir genç kız gibi giyiniyor. Son moda kıyafetlerini kendisi seçen Suri'nin aylık giyim harcaması ise 10 bin dolar.

4/ 10