Miranda Kerrin Sidneydeki evi

Seksi model Miranda Kerr'in Sidney'deki evinden kareler.

Miranda Kerrin Sidneydeki evi

MIRANDA KERR’İN SİDNEY’DEKİ EVİ

Miranda Kerr; ailesini, ünlü olmayı ve Orlondo Bloom ile mutluluğu nasıl yakaladığını Hello!’ya anlattı…

1/ 21
Miranda Kerrin Sidneydeki evi

David Jones’un katalog çekimleri için hazırlanan setin VIP backstage’inde makyajı yapılan Miranda’nın dinleneceği sırada bir an yakalayıp yanına gittiği isim, anneannesi!

“Bak, ne kadar ilginç değil mi? ‘Bu inanılmaz, deri takma kirpiklerim var!’ diyor Miranda anneannesine bakarak. Çok sevdiği anneannesiyse, “Oh Miranda, çok tatlı görünüyorlar.” diye cevaplıyor torununu.

Etraf bembeyaz çiçeklerle kaplı. Avustralyalı süper model Miranda’nın çok sevdiği şakayık çiçekleri Sidney’de çok sevdiği ailesiyle vakit geçiriyor. Anne babası, büyükbabası, halası, teyzesi ve en yakın arkadaşı Marija buradalar. Onlar Miranda’yı çocukken seslendikleri gibi, ‘Bubba’ ya da ‘Randa’ diye çağırıyorlar.

2/ 21
Miranda Kerrin Sidneydeki evi“Ailem ve arkadaşlarım benim herşeyim. Onları çok seviyorum.’ diyen Miranda, Heidi Klum, Gisele Bundchen, Adriana Lima gibi top modellerle birlikte Victoria’s Secret’ın en gözde meleklerinden biri. Ve YouTube’da yayınlanan bir video sayesinde Miranda şu anda dünyada en çok Google’da adına arama yapılan kadın. Avustralyalı bankacı David Kiely’nin Miranda Kerr’in GQ dergisi için verdiği çıplak fotoğraflara bakarkenki videosu, inanılmaz bir etki yarattı. Bu yüzden işini kaybeden David’le ilgili Miranda, “Onun için çok üzgünüm. Gerçekten çok elegan ve hoş fotoğraflardı. İşini kaybetmesini hiç istemezdim.” diyor.

3/ 21
Miranda Kerrin Sidneydeki evi

Miranda’nın kariyer basamaklarını tırmanması inanılmaz bir hızla gerçekleşmiş. Magazin editörleri onun çekimlerini görür görmez etkilenmişler. İlkin Rus Vogue dergisine kapak olan Miranda daha sonra İ-D ve Love dergileri için modellik yapmış. Miranda ilk kitabı Treasure Yourself’i genç kadınlardan ilham alarak yazmış.

4/ 21