Müjdat Gezenin duygulu anları

Sanat dünyasında 50’nci yılını dolduran Müjdat Gezen'e dostları sürpriz kutlama partisi düzenledi.

Müjdat Gezenin duygulu anları

SANAT dünyasında 50’nci yılını dolduran ünlü tiyatrocu Müjdat Gezen'e İzmirli dostları sürpriz kutlama partisi düzenledi. Konak Belediye Başkanı CHP'li Hakan Tartan ile nikah dairesine giden Müjdat Gezen, tüm konukların kendi maskesini taktığını görünce hem şaşırdı hem de duygulu anlar yaşadı.

1/ 12
Müjdat Gezenin duygulu anları

Konak Belediyesi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim gören öğrencileri, Müjdat Gezen'e sürpriz bir 50'nci sanat yılı kutlaması hazırladı. Kültürpark nikah salonundaki toplantıya Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan ile habersiz gelen Müjdat Gezen büyük şaşkınlık yaşadı.

2/ 12
Müjdat Gezenin duygulu anları

Tüm konuklar Müjdat Gezen'i taktıkları Müjdat Gezen fotoğrafından yapılmış maske ile karşıladı. Koltuklara oturmuş yüzlerce benzeriyle karşılaşan Gezen, kısa bir süre şaşkınlık yaşadı. Yenişehir semtindeki Şehit Fazıl Bey İlköğretim Okulu öğrencilerinden oluşan koro, Müjdat Gezen adına bestelediği şarkıyı ritim sazları eşliğinde seslendirdi. Gezen, darbuka çalarak koroya eşlik etti.

3/ 12
Müjdat Gezenin duygulu anları

Başkan Tartan, uzun yıllar önce oynadığı ‘Darbukatör Bayram’ tiplemesiyle de bilinen sanatçıya özel olarak üretilmiş, üzerinde ‘50'nci Sanat Yılı Onurun’ yazılı darbuka armağan etti. Müjdat Gezen, Prof.Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi'nin iki katını sanat merkezine tahsis ettiği için Başkan Tartan'a teşekkür etti.

4/ 12