Murat Boz Eliz'i konuşmuyor

Eliz Sakuçoğlu’dan ayrıldığı iddia edilen Murat Boz, konuşmak istemiyor

Murat Boz Eliz'i konuşmuyor

Yedi yıldır birlikte olduğu Eliz Sakuçoğlu’dan ayrıldığı iddia edilen Murat Boz, önceki gün Acun Ilıcalı’nın iftar davetine katıldı.Şarkıcı sorulara “Özel hayat konuşmak istemiyorum arkadaşlar” diye yanıt verdi.

1/ 11
Murat Boz Eliz'i konuşmuyor

Çiftin ayrılık nedenini Makaron'dan Gülşen Yüksel yazdı:
İlişkide yaşanan kriz öyle pek de küçük değilmiş.Arkadaşım, Eliz’i Temmuz’un ilk haftası Çeşme’de Otto Alaçatı isimli mekanda gördüğünü söyledi. Yanında da Murat Boz’un eski asistanı Senem Selsilay varmış.

2/ 11
Murat Boz Eliz'i konuşmuyor

Muhteşem Yüzyıl’ın Şehzade Selim’i Engin Öztürk, Kuzey Güney’in yakışıklısı Serhat Teoman, modacı kardeşler Raisa-Vanessa Sason gibi bir çok ünlü de oradaymış. Eliz ile Senem, gecenin ilerleyen saatlerinde Serhat Teoman ve Engin Öztürk’le dörtlü olarak eğlenmeye başlamış. Senem Serhat Teoman’la, Eliz de Engin Öztürk’le sabaha kadar dans pistinden inmemişler.

3/ 11
Murat Boz Eliz'i konuşmuyor

Bu dörtlü eğlencenin, ertesi gün Murat Boz’un kulağına gitmesi ilişkide kırılma noktası olmuş. Çılgına dönen Boz, aynı zamanda menajerliğini yapan Eliz Sakuçoğlu ile ipleri koparmış. Eliz, apar topar İstanbul’a dönmüş ama neye yarar. Murat bir yakınına ‘Bu kez kesin bitti, geri dönüş yok’ diyormuş

4/ 11