Musa ve Saraha ne oldu?

Musa ve Sarah'a ne oldu?

Musa ve Saraha ne oldu?


Marmaris'e tatile gelen 16 yaşındaki İngiliz Faye Jones ile kayıplara karışan 22 yaşındaki Türk garson Murat Can Ertani, İngiliz basının gündemine oturdu.

1/ 15
Musa ve Saraha ne oldu?


İngiliz Daily Mirror gazetesine konuşan Ertani, "Sıkılmıştım, macera olsun diye yaptım" dedi. Ertan, yeni bir İngiliz kız arkadaşının olduğunu ve İngiliz kızların ‘kolay’ olduğunu söyledi. Yine bir İngiliz genç kızla kaçacağını söyleyen Ertan ‘Bu kez 18’in üzerinde olmasına dikkat edeceğim. Pişman değilim” sözleri dikkat çekti.

2/ 15
Musa ve Saraha ne oldu?

Bir Türk genci ve bir İngiliz kızın aşk hikayesi yeni değil. Yıllar önce benzer bir hikaye iki ülke arasında skandala neden olmuştu. İşte 16 yıl önce iki ülkenin günlerce manşetlerini süsleyen o aşk hikayesi..

3/ 15
Musa ve Saraha ne oldu?

Musa’yla Sarah aşkını duymayan kalmamıştır. 13 yaşındaki Sarah’la imam nikahıyla evlenerek İngiltere’yi ayağa kaldırmıştı.

“Büyük aşk” 1997’de, 13 yaşındaki İngiliz kızı Sarah’ın ailesiyle birlikte tatil için Alanya’ya gelmesiyle başlamıştı. Kısa sürede evlilik kararı alan küçük aşıklar bütün tepkilere rağmen hayatlarını birleştirmeyi başarmışlar ancak işler hiç de düşündükleri gibi gitmemişti.

4/ 15