Nagihan Karadere kararını verdi

Nagihan Karadere eşi Uğur Gökçe'den boşanma kararı aldı

Nagihan Karadere kararını verdi

Magazin gündeminde son haftalarda en çok konuşulan olaylardan birisi olan Nagihan Karadere'nin eşi Uğur Gökçe tarafından aldatılma haberlerinde yeni gelişmeler var. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir magazin programında eşinin canlı yayında kendisinden boşanacağını açıkladığını duyan Karadere, büyük bir şok yaşamıştı. Nagihan, gelişmeler üzerine Renkli Sayfalar'a katılarak evliliğiyle ilgili son kararını açıkladı.

1/ 7
Nagihan Karadere kararını verdi

Sadece eşim değil ben de bu süreçte suçluyum. Telefonla görüşmeye çalışıyoruz ancak eşimin psikolojisi çok kötü eşimle iki kelime konuşurken hemen tartışmaya başlıyoruz. Benim boşanmayı düşündüğüm açıklamamı duyunca o da boşanma talebinde bulunmuş. Çok zarar görüyoruz kan kaybediyoruz bu konu artık kapansın bu defter kapansın artık kendi yollarımıza gitme kararı aldık. Gözyaşları içinde konuştuk bir asparagas haber uğruna evliliği feda ettik. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur. Evliliğimiz hakkında karar vermek için bu şantaj olaylarının sonuçlanmasını bekleyecektik ancak eşim bazı kanalların oyununa geldi tuzağına geldi ve bu talihsiz açıklamayı yapma gereği duydu ve bunun arkasında duracak. Ciddi bir travma yaşıyor ben biraz daha gerçekleri görebiliyorum duygusal olarak sonuna kadar eşimin arkasındayım bir çocuğumuz var bağımız kopamaz hiçbir şeye konsantre olamıyoruz her şeyimiz sekteye uğradı üzülüyorum.

2/ 7
Nagihan Karadere kararını verdi

Bizim boşanma sebebimiz anlaşamamazlık. Ben hiçbir konuda pişman değilim, ortaya çıkan fotoğraflarla alakası yok boşanmamızın. Ben kendimden vazgeçtim de kızımı düşünüyorum, benim de hatam var. Çocuğumuz da babada kalacak. Biz bu konuda Nagihan'la anlaştık. Şu an Kartal Anadolu Adliyesi'ndeyim ve savcı ile birlikteyim. Şu an sosyal medya dolaşan fotoğraflara baktığınız zaman ben aldatmışım gibi görünüyor ama aslında tam tersidir. Burada mağdur olan aslında benimdir… Baş kısmı olarak o fotoğraflar benim ama aşağısı bana ait değil.

3/ 7
Nagihan Karadere kararını verdi

Daha önce zaten bizim çatırdayan evliliğimiz söz konusuydu, boşandığımız takdirde ben kızım için her şeyimi sefer edeceğim. 'Uğur'a annem ile ayrı eve çıkıp bir de bakıcı tutacağım' dedim. Uğur bunu kabul etmedi. 'Çocuğumuz aile ortamında büyüsün istiyorum, bakıcıyla bu iş olmaz' dedi.
Ben kızımızın onda kalmasını kabul etmedim, sadece bu konuyu konuştuk. Kızımın velayeti ben de kalacak, sen ne zaman istersen görebilirsin. Çünkü Uğur iddialı bir insan o benim kızımı ona vereceğimi düşündü galiba.

 

4/ 7