‘Ne sapık bir beyinse artık...’

‘Ne sapık bir beyinse artık...’

‘Ne sapık bir beyinse artık...’


Tedavi gördüğünü söyleyen Sezen Aksu, “Tamamen tersine çalışıyormuş beynim. Yeni bir nöroloji merkez kuruldu. Ne sapık bir beyinse artık” diye herkesi güldürdü.
 

1/ 11
‘Ne sapık bir beyinse artık...’

Zorlu Center PSM’deki konserinde sık sık seyirciyle diyalog kurarak salondakileri güldüren Sezen Aksu, depresyon tedavisi gördüğünü açıkladı. Anksiyetem sorunu yaşadığını belirten Aksu, durumunu anlattı: “Anksiyetem (kaygı durumu) çok yüksekmiş. Normal şartlar altında ilaç alırken yaşlanınca insanın anksiyetisi azalır kendi hayatına dönermiş. Ben kediye üzülünce o kedi oluyorum. Tamamen tersine çalışıyormuş beynim. Yeni bir nöroloji merkezi kuruldu. Ne sapık bir beyin varsa artık. Allah beni de korusun sizi de.” Konserde Korhan Futacı ve Kara Orkestra eşlik ettiği Aksu, “30 yaş üstüne ‘Merhaba’ bile demem, ondan onlarlayım” dedi.

2/ 11
‘Ne sapık bir beyinse artık...’

‘ÇOK BASKI ALTINDAYIZ’

Konserin ortalarında hareketli şarkılarla seyirciyi çoşturan Sezen Aksu, “Adem Olan Anlar” şarkısının bir bölümünde başında huniyle dans etti. Aksu, yaptığı danslar sonrası “Çok afedersiniz bacağım açıldı bu devirde. Çok baskı altında milletiz. Bütün geçmişimizden itibaren, bacağı bir şey zannediyoruz. Bacak bacaktır yürürsün üstünde işte. Ne o öyle bir bacak acınca heyecanlanmak. Karıncalar yiyeceğini amcalar yesin diye düşündüm” diyerek seyirciyi güldürdü.

3/ 11
‘Ne sapık bir beyinse artık...’

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Aksu’ya bis için tekrar sahneye çıkarken sürpriz yaparak yanında Sertab Erener’i de getirdi.

4/ 11