Nefisenin keyfine diyecek yok !

Nefisenin keyfine diyecek yok !

“HUZURUM VE MUTLULUĞUM KAYBOLMASIN YETER”

Nefise Karatay’ın bu aralar keyfine diyecek yok. Hem işinde hem aşk hayatında mutlu. CNNTÜRK’te hazırlayıp sunduğu ‘Afiş’ programı neredeyse tüm hayatını dolduruyor. Bu program hayatında yeni ufuklar açmış Karatay’ın. Nefise Karatay, moda tasarımcısı Müge Ersin’in ‘Hafiflik’ adını taşıyan koleksiyonuyla geçti HELLO! objektifinin karşısına.

1/ 11
Nefisenin keyfine diyecek yok !

ÖNCELİKLE ŞU ARALAR GÜNDEMİNİZDE NELER VAR, ANLATIR MISINIZ?

Afiş, CNNTÜRK’te hafta içi her gün saat 17.20’de ekrana geliyor ve günlük program olduğu için onun dışında bir şey yapmaya da vaktim kalmıyor. Her gün yeni röportaj, yeni kültür sanat haberleri derken gün bitiyor. Bu arada gelen sinema projeleri de oluyor ama henüz tamam dediğim bir iş yok.

2/ 11
Nefisenin keyfine diyecek yok !

‘AFİŞ’ PROGRAMI HAYATINIZA NELER KATTI? SUNUCULUK NASIL ETKİLİYOR?

Açıkçası beni her gün çok büyüttüğüne ve geliştirdiğine inandığım bir işi yaptığım için çok mutluyum ve bu işi o kadar çok severek yapıyorum ki her günkü o koşuşturmacayı ancak işimi bu kadar çok sevmemle başarıyorum diyebilirim. Sunuculuk hele ki canlı yayın gerçekleştirmek hem kariyerime hem de şahsen kendime çok büyük tecrübeler kattı. Her canlı yayın hep yeni bir sınav benim için çünkü.

3/ 11
Nefisenin keyfine diyecek yok !

HANGİ SANAT OLAYLARINA DAHA ÇOK İLGİ DUYUYORSUNUZ?

Resim ve sinema en çok ilgimi çeken alanların başında geliyor; ama çağdaş sanat hele ki tasarımlar ayrı bir hayranlık ve ilham kaynağı diyebilirim.

4/ 11