Nereida Gallardo

Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Nereida Gallardo, seksi pozlar verdi..

Nereida Gallardo

Manchester United'lı futbolcu Cristiano Ronaldo'yla fırtınalı bir aşk yaşayan Nereida Gallardo, ilişkileri bitmesine rağmen Ronaldo ile ilgili açıklama yapmaya devam ediyor.

1/ 9
Nereida Gallardo

News of the World'e konuşan Nereida, Ronaldo'nın en çok tüysüz ve pürüzsüz teninden hoşlanıyordum. Ronaldo, tüy dökücü krem kullanıyordu,böylece tüm vücudunu tüylerden arındırıyodu,' dedi. Ronaldo ile ilgili çarpıcı birçok açıklamada bulunan Nereida; 'Onun evi tamamen aynalarla kaplıdır ve Ronaldo daima evde yürürken kendini izler,' şeklinde konuştu.

2/ 9
Nereida Gallardo

Ayrıca Nereida, Ronaldo'nun kapısı, kahve masası ve aynası gibi birçok eşyasının üstünde isminin baş harfi ve '7' rakamı olduğunu söyledi. Ayrılıktan ötürü öfkesini hala dindiremeyen İspanyol model ayrıca Ronaldo için, 'İlişkisini yüzyüze gelerek sonlandıramayacak kadar ödlek,' dedi.

3/ 9
Nereida Gallardo

Terkedildikten sonra Ronaldo ile ilgili birçok habere konu olan eski sevgili, Ronaldo'nun hergün annesi ile telefonda konuştuğunu ve sevgilisini de bundan sonra annesinin seçmesinini hiç de sürpriz olmayacağını' sözlerine ekledi.

4/ 9