Nigar Talibova ortalığı karıştırdı

Nigar Talibova'nın diğer mankenlere yönelttiği ‘ahlaksızlar' lafı ortalığı karıştırdı.

Nigar Talibova ortalığı karıştırdı

Manken Aysu Baceoğlu "Onun dilini kopartırım" derken Tuğçe Güder ise sivri dilli Talibova'nın açıklamalarını doğru buldu...

Azeri asıllı manken Nigar Talibova'nın dün BUGÜN'e yaptığı açıklamalar podyum dünyasını sarstı. "Podyumda ahlaksızlık arttı" diyen Talibova, meslektaşlarının bazılarının para babası sevgililerine sırtlarını dayadıklarını belirtmişti. Ünlü mankenin bu sözlerine meslektaşları cevap verdi...

İpek TANRIYAR: Nigar'a bir yerde katılıyorum, yılda 3 defileyle bu çark dönmez. Ancak meslektaşlarını bu tarzda bir dille eleştirmesine üzülüyorum. Ben olsam onlar için dua ederim.

1/ 6
Nigar Talibova ortalığı karıştırdı

DOĞRULUK PAYI VAR

Tuğçe GÜDER: Nigar’ı çok severim, yalan söylemez. Mutlaka doğruluk payı vardır. Her işte olduğu gibi mankenlikte de bu şekilde yaşamını sürdüren insanlar var. Onlar için üzülüyorum.

2/ 6
Nigar Talibova ortalığı karıştırdı

BİZ AHLAK POLİSİ DEĞİLİZ

Ece GÜRSEL: Çevremde böyle bir olaya şahit olmadım. İşler yoğun olmadığı için insanlar suni gündem oluşturuyor. Herkesin hayatı kendinedir. Kim nasıl yaşamak istiyorsa öyle yaşar. Biz kimsenin ahlak polisi ya da bekçisi değiliz.

3/ 6
Nigar Talibova ortalığı karıştırdı

Meral KAPLAN: Nigar benden çok daha fazla podyumda kaldığı için o daha iyi bilir. Kimin ne olduğunu zaten herkes biliyor. Her koyun kendi bacağından asılır. Ahlaksızlığa bulaşan insanlar her meslekte var. Doktorlarda da var, ev hanımlarında da var.

4/ 6