O pozları pişman etti

O pozları pişman etti

O pozları pişman etti

"ÇEŞME DE YAPTIRSAM O POZLAR...

"Ece Gürsel, katıldığı " Aramızda Kalsın" programında gençlik döneminde verdiği pozlardan dolayı pişmanlığını şu sözlerle anlattı:

1/ 14
O pozları pişman etti

Türkiye’nin böyle olacağını bilseydim öyle pozlar vermezdim. Cami de yapsan çeşme de yaptırsan o pozlar dönüp dönüp önüne geliyor. Şimdiki aklım olsaydı çıplak poz vermezdim.

2/ 14
O pozları pişman etti

Dünyadaki önemli isimleri örnek alarak o işi yaptım. Üstsüz poz verdim bana "İspanya’da yayımlanacak" dediler. Sabah bütün gazetelere üstsüz resimlerim manşet oldu. O pozları 20 yaşında verdim. 1 milyon verirlerse soyunurum. Vakti zamanında bir sürü abuk subuk dergilere soyunduk.

3/ 14
O pozları pişman etti

O POZLARDAN ÇOK PİŞMANIM

Gösteri dünyasının değişmez kurallarından biridir. Şöhret basamaklarının başındaki bir çok kişi daha merdivenleri tırmanmaya başlamadan önce cüretkar pozlar verir. Eğer bu pozları verenler daha sonra kariyerlerinde zirveye çıkarlarsa da günün birinde bir yerlerden bu fotoğraflar ortaya çıkar. Bu durumda bir çok ünlü geçmişte o pozları verdiği anı da verdiği pozları da unutmak ister. Neredeyse ortak bir cümle kurar herkes: " Çok pişmanım o pozlardan." İşte geçmişte cüretkar pozlar veren ve aradan yıllar geçtikten sonra bundan utanan ünlüler.

4/ 14