Onlar şimdi ne yapıyor ?

Eskide kalmış çocuk yıldızlar şimdi ne yapıyor ?

Onlar şimdi ne yapıyor ?

Onlarının daha okula başlamadan hayranları ve çok paraları oldu. Ama bir çocuğun kaldıramayacağı kadar ağır yükleri vardı. Bir çoğu bu yükün altında ezildi, gelecekleri pek parlak olmadı. Eski çocuk yıldızlardan Parla Şenol'un dediği gibi,yıllarca gözümüzde “çocuk” olarak kabul ettiğimiz yüzü, bir erkeğin ya da kadının sevgilisi rolünde benimseyemedik. İşte çocuk yıldızlar...

1/ 52
Onlar şimdi ne yapıyor ?

KÜÇÜK İBO

90'lı yılların ortasında hayatımıza birden Küçük İbo girdi. Doğuştan gelen yanık sesi ve hazırcevaplığıyla büyük sempati topladı. Artık şöhret olmuş ve programlardan programlara koşturuyordu.

2/ 52
Onlar şimdi ne yapıyor ?

AVŞAR'IN KUCAĞINA OTURUNCA...

Yine bir programda Hülya Avşar'ın kucağına oturunca bir anda Türkiye'nin gündemine oturdu. Ardından “İbrahim Tatlıses de okumadı, onun şimdi uçağı var.” diyerek okulu bırakacağını açıklayan Küçük İbo, dönemin Devlet Bakanı Işılay Saygın’ın devreye girmesiyle okuluna devam etmişti.

3/ 52
Onlar şimdi ne yapıyor ?

KÜÇÜK İBO'NUN BÜYÜK DRAMI

Boy atıp bıyıkları terlemeye başlayınca sempatikliği kalmadı. Onu kimse aramaz oldu. İbo şimdi bir yandan üniversite öğrenimini devam ettirirken bir yandan da küçük bekar odasında yaşam mücadelesini sürdürüyor.

4/ 52