Özge Uzun boşanıyor!

Özge Uzun boşanıyor!

Özge Uzun boşanıyor!


Milyonda bir görülen doğumsal anormalilerle dünyaya gelen 8 yaşındaki oğlu Dağhan’dan sonra 2 yıl önce Ömür Siva adlı kızını dünyaya getiren sunucu Özge Uzun eşi Volkan Üst’den ayrılacağını açıkladı.
 
Cine5’te Rana Çetin’in sunduğu ‘Asıl Mesele’ programına konuk olan sunucu Özge Uzun boşanmak üzere olduğunu açıkladı. Eşi Volkan Üst ile 10 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıklarını söyleyen Uzun,  Çetin’in “Dağhan’ın özel ilgi isteyen bir çocuk olması evliliğinizi nasıl etkiledi?” sorusunu şöyle yanıtladı:
 

1/ 16
Özge Uzun boşanıyor!

“Şu anda boşanmaya çalışıyoruz. Bunu Dağhan’ın üzerine atarsam çok büyük haksızlık etmiş olurum. Çok iyi idare ettik gerçekten 10 yıl. Bu kadar soruna rağmen. Sadece evladımızla ilgili değil. Evlilik de zor. Yeni kitabımı özellikle çocuk dünyaya geldikten sonra kadınları yalnızlığa iten erkeklerin okumasını istiyorum.”

2/ 16
Özge Uzun boşanıyor!

'Özge olmaktan nefret ettiğim anlar var'

Uzun, “Ne kadar dışarıdan pırıltılı bir hayat yaşıyormuşum gibi görünse de öyle değil. Özge olmaktan çok nefret ettiğim, Özge olmak istemediğim çok anlar var. Özge olmak çok zor çünkü.  Bazıları çok şanslı, top ayaklarına gelebiliyor. Ben hep koşmak zorunda oldum” dedi.

3/ 16
Özge Uzun boşanıyor!

Özge Uzun, ekranların hem uzun boylu hem uzun soluklu kadın yüzlerinden biri... Aynı zamanda ekranda ağzı kulaklarında, kendiyle dalga geçen, biraz çatlak (kendi deyimi) ve mutlu yüzü... Ancak yakından bakınca gözlerine, içinde fırtınalar kopan bir kadın görüyorsunuz. Ekran onun terapi alanı... Özge Uzun’la önce “Özge ile Yeni Hayat”ı sunduğu TV8 stüdyosunda, sonra Beylikdüzü’nde oturduğu evde sohbet ettik, fotoğraflarını çektik...

Oğlunuz Dağhan’ın son durumu ne?
6 yaşında oldu, anaokuluna gidiyor. Psikolog her gün bir saat bireysel eğitim yapıyor Dağhan’la. Kelimeleri çıkartabiliyor, ama cümle kurmada sıkıntısı olduğu için bu onda büyük bir sinir yaratıyor. Kaygılarını unuttuğu zaman pıtır pıtır yürüyor. Bir anda sanki aklına kaygıları geliyor ve pat diye kendini yere bırakıyor. En büyük sıkıntısı konuşamaması.

4/ 16