Param var yiyorum kime ne?

Param var yiyorum kime ne?

‘The Sun’ gazetesinin hafta sonu eki ‘Fabulous’a poz veren F1’in patronu Bernie Ecclestone’un kızı Tamara, baba parası yediği için kendini eleştirenlere sert çıktı. Tamara, “Sahip olduklarım için özür dileyecek değilim. Benim durumumda olsalar onlar da alışverişe çıkardı” dedi.

1/ 22
Param var yiyorum kime ne?

F1'in patronu milyarder işadamı Ecclestone kızlarını, torunlarının kullanması için ayırdığı 5.7 milyar TL'lik fonu harcamakla suçlamıştı.

2/ 22
Param var yiyorum kime ne?

İngiliz basınından Mirror sitesinin haberine göre; Tamara (27) ve Petra (22) için iki milyar sterlinlik (5.7 milyar TL) fon ayırdığını ve bu paranın torunları için harcanmasını istediğini belirten Ecclestone, kızlarının bu parayı aşırı lüks yaşantılarına sarf ettiğini söylemişti.

3/ 22
Param var yiyorum kime ne?

Üç yıl önce ayrıldığı Hırvat asıllı eski manken eşi Slavica Radic'e de tepki gösteren 81 yaşındaki Ecclestone, "Ayrıldığım karıma, kızlarım ve gelecek torunlarımın kullanması üzere iki milyar sterlinlik bir fon açmıştım. Ama şimdi kızlarım bu paraya ulaşabiliyor. Bu parayı onlara vermemdeki amaç, ileride değer kazanacak mülklere yatırmaları veya torunlarıma harcamalarıydı. Ama hiç de böyle olmadı. Şimdi sürekli bu paradan harcıyorlar" şeklinde konuştu.İşte lüks yaşamlarıyla tanınan Ecclestone kardeşlerin dudak uçuklatan harcamaları....
Petra Ecclestone (22) Londra Chelsea’de 163 milyon TL değerinde sekiz odalı bir ev satın aldı.

4/ 22