Roberto Cavalli in evi

Roberto Cavalli’nin iç giyim koleksiyonunun yeni yüzü Elisabetta Canalis oldu.

Roberto Cavalli
in evi

‘SİHİRLİ KUTU’ EVİNİ İLK KEZ AÇTI

Moda, aksesuvar hatta artık gece kulüpleriyle bir dünya devi olan Roberto Cavalli’nin iç giyim koleksiyonunun yeni yüzü Elisabetta Canalis oldu. Canalis, duayenin “Sihirli kutu” olarak adlandırılan evinin özel konuğuydu .

1/ 20
Roberto Cavalli
in evi

Roberto Cavalli bizi her seferinde şaşırtmayı nasıl başarıyor olabilir? Dokunduğu her objeyi arzulanan bir nesne haline getirmeyi biliyor. Dünyanın en ünlü kadınları onun arzu nesnesi haline gelmiş muhteşem tuvaletlerini giyiyorlar. Kurduğu Cavalli Clubs’daki votka şişelerinden göz alıcı mücevherlere kadar her şey gösterişli ve cezbedici. Kendinizi bir anda kırmızı halı seramonisinde yürüyor gibi hissediyorsunuz.

2/ 20
Roberto Cavalli
in evi

Ne yapacağı önceden asla tahmin edilemeyen, cömert, keskin zekalı, duygusal, romantik ve baştan çıkarıcı. Çekimimiz sırasında onu stüdyosunda fotoğrafçı kimliğiyle de görme imkanına kavuştuk. Led efektler ve renkleri kullanarak yeni bir dünya yarattı. Podyumu andıran koridorların, sahneyi andıran zemin kaplamalarının olduğu evde soyut çiçekler her tarafınızı sarıyor.

3/ 20
Roberto Cavalli
in evi

Her şey tamamen güzellik ve zarafetle meşgul ediyor zihninizi. Böylesine bir mekanda aşk konuşmaktan daha güzel ne olabilir ki! George Clooney’nin sevgilisi Elisabetta Canalis, bugün onun özel konuğu. İçten bir gülümsemeyle bakıyor bizlere. Aslında hepimiz aynı şeyi öğrenmek istiyoruz: Elisabetta, dünyanın en beğenilen erkeğini elde etmeyi nasıl başarmış? Konuşmaya başladığımız anda cevabı da bildiğimizi düşünüyoruz. Doğallığından gelen gücü, gülümsemesi ve duygusallığı bizi mest ediyor.

4/ 20