Rus güzeller böyle yarıştı

‘Miss Fashion House International Güzellik Yarışması'nın Rusya elemeleri Antalya'da yapıldı.

Rus güzeller böyle yarıştı

Alanya'nın Konaklı Beldesi'ndeki 5 yıldızlı ‘Grand Cortez Resort Otel'de 8 gün kamp yapan 7 ülkeden 30 güzele Rusya'nın popüler sanatçıları da eşlik etti. Yaklaşık 1 hafta süren elemelerin ardından düzenlenen galada, 13- 19 Ocak 2010 tarihleri arasında Las Vegas'ta yapılacak yarışmanın finallerine katılmaya hak kazanan 2 güzel açıklandı. ‘Miss Fashion International' yarışmasında Rusya'dan Ekaterina Savchuk, ‘Miss Fashion House International' yarışmasına ise Sibirya'dan Alina Ponomereva katılmaya hak kazandı. Kazakistan’dan Akbota Kassymova ise ‘Miss Cortes' güzeli seçildi.

1/ 5
Rus güzeller böyle yarıştı

Elemelere katılan güzeller, Rusya ve çevre ülkelerinden gelen konuklar için podyuma çıktı. ‘Grand Cortez Resort Otel' Genel Müdürü Nasif Torun, Las Vegas'ta yapılacak final için seçilen güzeller ile Cortez güzeline hediye çeki verdi. Galada çocuk mankenler, Rusya'nın popüler sanatçıları Alexey Kondakov, Yury Peterson, Mikhail Zvezdinsky, Nikita Malini ve Ragimov Elman ile Rus oryantal de sahneye çıktı.

2/ 5
Rus güzeller böyle yarıştı

‘Fashion House' adlı firmanın genel koordinatörü Vadim Khusainov, yarışmanın elemelerinin Rusya ayağını, Rusya ve Türkiye arasındaki ilişkilere katkıda bulunmak amacıyla Alanya'da düzenlediklerini söyledi.

3/ 5
Rus güzeller böyle yarıştı

Yarışmaya katılan güzellerden 15'inin, şimdiden film şirketleri ile sözleşme imzaladıklarını belirten Khusainov, “Bizim için yarışmayı kimin kazandığı önemli değil. Önemli olan yarışmacılarımızın buraya gelen yapımcılar ve rejisörlerle anlaşma yapmaları” diye konuştu.

4/ 5