Ruslar plaj partisi verdi

Antalya'nın Kemer İlçesi'nde tatil yapan Ruslar, zafer bayramlarını konakladıkları otelin plajında kutladı.

Ruslar plaj partisi verdi

ANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde tatil yapan Ruslar, zafer bayramlarını konakladıkları otelin plajında kutladı. Saygı duruşu ile başlayan kutlama, gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün de etkisiyle çılgınca partilerle sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

1/ 6
Ruslar plaj partisi verdi

Kemer'deki Limak Limra Oteli'nde konaklayan yaklaşık 2 bin Rus turist için ‘9 Mayıs Rus Zafer Bayramı' kutlaması düzenledi

2/ 6
Ruslar plaj partisi verdi

İkinci Dünya Savaşı'nda Hitler’e karşı verdikleri mücadele sırasında milyonlarca askerini kaybeden Ruslar, plajda düzenlenen organizasyonda, savaş sırasında ölen askerler için 1 dakikalık saygı duruşunda buldundu. Saygı duruşu sonrası Rusça şarkılar eşliğinde dans eden gençler, alkolün de etkisi ile gecenin ilerleyen saatlerinde kendilerinden geçti.

3/ 6
Ruslar plaj partisi verdi

Havai fişek gösterilerinin de yapıldığı kutlamada, tesisin animasyon ekipleri de yaptıkları şovlarla geceye renk kattı. Rus gençler, önem verdikleri bu günü Antalya’da kutluyor olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirirken, alkol sınırını aşan bazı turistler, gece yarısından sonra çılgın eğlencelere başladı. Rus gençlerin Zafer Bayramı sarhoşluğu sabahın ilk ışıklarına kadar müzik eşliğinde dans ederek devam etti.

4/ 6