Şahin Kendirci'den Müslüm itirafı

Müslüm filminde Müslüm Gürses'in gençliğini canlandıran Şahin Kendirci, Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu 'Hadi Be' adlı talk show programına konuk oldu. Kendirci, samimi açıklamalarda bulundu.

Şahin Kendirci'den Müslüm itirafı

"Çok soğuk olmayı tercih eden birisi değilim"
Şahin Kendirci, kişiliği hakkında, "Çok soğuk olmayı tercih eden birisi değilim. Esprili hallerim vardır. Espri yapmayı ve ortama karışmayı seven bir yapım var" dedi.

1/ 11
Şahin Kendirci'den Müslüm itirafı

"DM’lerden yazanlara karışıyor, annem çok kıskançtır"
Genç oyuncu, annesinin en çok neyine karıştığı sorusuna, "Instagram'dan direkt mesajlardan yazanlara karışıyor, annem bu konularda çok kıskançtır" cevabını verdi.

2/ 11
Şahin Kendirci'den Müslüm itirafı

"Ortaya böyle bir şey çıkacağını tahmin etmiyordum"
Kendirci, "Sesin dışında en çok neyin beğeniliyor?" sorusunu, "Filmden sonra izleyenler oyunculuğumu çok övüyorlar. Bu güzel övgüleri duydukça ben de çok mutlu oluyorum. Çünkü filmde oynadığım zaman ortaya böyle bir şey çıkacağını bende tahmin etmiyordum" şeklinde yanıtladı.

3/ 11
Şahin Kendirci'den Müslüm itirafı

"Korkum olmadı, çünkü kendime güveniyordum"
"Müslüm Gürses’in gençliğini oynarken neler hissettiği" sorulan Şahin Kendirci, "Korkum olmadı, çünkü kendime güveniyordum. Babanın hayatı, fazla duygu ve hissiyat gerektiren hikayeye sahip, o yüzden kendime güvendim. ‘Kestik, tamam bitti’ dedikleri zaman iyi ve olumlu yaklaşıyorlardı o yüzden daha çok kendime güvenim artıyordu" ifadelerini kullandı.

4/ 11