Salma Hayek bir kez daha evlendi

Salma Hayek, milyarder Fransız işadamı François Henri Pinault ile 'bir kez daha' evlendi...

Salma Hayek bir kez daha evlendi

SALMA VENEDİK'TE BİR KEZ DAHA EVLENDİ

Hollywood'un en güzel Latin kökenli yıldızlarından Salma Hayek, milyarder Fransız işadamı François Henri Pinault ile 'bir kez daha' evlendi...

Valentina Paloma adını verdikleri 1 yaşında kızları olan çift geçtiğimiz 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Paris'te sade bir nikah töreniyle dünyaevine girmişti. Ancak bu kez kanallar kenti Venedik'te sanat ve siyaset dünyasının ünlülerinii katıldığı görkemli bir partiyle evliliklerini kutladı.1/ 16
Salma Hayek bir kez daha evlendi

Fransa'nın eski Cumhurbaşkanı Jacques Chirac ve eşi Bernadette, Antonio Banderas, Melanie Griffith, Charlize Theron ve nişanlısı Stuart Townsend, Penelope Cruz ve Javier Bardem, Woody Harrelson, Josh Hartnett, Jshleyy Judd çiftin düğün yemeğine katılan ünlülerden bazıları.

Parti, Hayek'in eşi Pinault'nun ailesine ait olan beyaz mermerden inşa edilmiş Palazzo Grassi'de verildi. Çift 2006 yılında burada tanışmıştı.

2/ 16
Salma Hayek bir kez daha evlendi

Hayek sessiz sedasız gerçekleşen nikah töreninin ardından "Milyonlarca dolar harcayarak düğün yapmak son derece gülünç. Bunu hiçbir zaman hayal etmedim" demişti.

3/ 16
Salma Hayek bir kez daha evlendi

4/ 16