Serenay Aktaş: '500’e yakın evlilik teklifi aldım'

Serenay Aktaş: '500’e yakın evlilik teklifi aldım'

Serenay Aktaş: '500’e yakın evlilik teklifi aldım'


Survivor yarışması ile tanınan Serenay Aktaş güzelliği, oyunculuğu ve futbol hayatıyla da ön plana çıktı. Tercihini futboldan değil oyunculuktan yana kullanan Aktaş evliliğe ise oldukça uzak ‘Ailemin küçük Seranay’ıyım. Ama sosyal medyadan 500’e yakın evlilik teklifi almışımdır’ diyor.

'Survivor’a tekrar katılmak isterim'
 
Serenay Aktaş oyunculuk, futbol derken ününü Survivor’la ikiye katladı. Sevenleri onu Beren Saat ve Tuba Büyüküstün’le kıyaslıyor. O ise ‘ Yarışım sadece kendimle’ diyor. Survivor’a yeniden katılır mısınız sorumuza yanıtı ‘ Evet katlırım. Survivor’ın enerjisini çok seviyorum. Orası yaşamın ta kendisi’ oluyor.
 

1/ 11
Serenay Aktaş: '500’e yakın evlilik teklifi aldım'


Bugünlerde neler yapıyorsunuz? Yeni projelerinizden bahsedelim…
 
Bugünlerde daha çok kendime aileme ve spora vakit ayırıyorum.  Birçok dizi teklifi var ve birçok tiyatro sahnesinden teklifler de geliyor. Biz menajerim Selim Akar ile projeleri değerlendiriyoruz. Hayırlısı diyelim. 
 
Beren Saat ve Tuba Büyüküstün sizin rakibiniz mi? Geçen gün gittiğiniz bir açılışta sizin ikisinden de güzel olduğunuzu söyleyen pankartlar açtı funlarınız?
 
Öncelikle kimseyi rakip olarak görmüyorum fakat yanlış anlaşılmasın ben oldum olası kimseyle yarışmadım kimseyi rakip olarak görmedim. Hep kendimi kendi başarıma adadım. Hırslarım da şahıslara değil başarıya ve kendime oldu. İkisini de çok beğeniyorum, böyle değerli isimlerle karşılaştırılmak benim için güzel bir duygu ama bu karşılaştırmayı sevenlerim yapıyor, ben değil. Benim yarışım kendimle. Başarı hedefim ise iyi bir oyuncu olmak.
 

2/ 11
Serenay Aktaş: '500’e yakın evlilik teklifi aldım'


Bir defa daha Survivor teklifi gelse katılır mısınız?
 
Survivor'in ruhunu ve enerjisini cok seviyorum yine olsa yine katıılırım. Çünkü Survivor yaşamın kendisi.  Gerçek olan bir olgu. İnsanın kendisini tanımasına neden olurken sınırlarını biliyorsun.
 
Nasıl birisiniz? İnatçı, duygusal, hırslı… İçinizde bir Amazon ruhu mu var sizin?
 
Her ne kadar fazlasıyla duygusal bir yapım olsa da içimde bir amazon yatıyor. Duygusal ve hırslı biriyim, inadımı olumlu şeylerde gerektiği yerde ortaya koyarım. Hırsımı sonucu olumlu durumlar için kullanmayı tercih ediyorum.
 

3/ 11
Serenay Aktaş: '500’e yakın evlilik teklifi aldım'

FUTBOL ÜÇ SENEDİR SADECE HOBİM

Bundan sonrası için planlarınız neler? 
 
Bundan sonra ki planım daha önce olduğu gibi oyunculukta emin adımlarla ilerlemek, iyi  bir oyuncu olmak. Belli hedeflerim var onlara ulaşmak için çalışıyorum çalışmaya devam edeceğim. Kısmetse de yakın bir dönem de ekranlarda göreceksiniz. Ama şimdilik sır diyelim.
 
 Ben oyuncuyum mu diyorsunuz yoksa futbolcu mu? Futbol devam mı?
 
Öncelikle oyuncuyum derim tabii ki. Futbol 3 senedir sadece hobim. Türkiye’de kadın futbolu ile ilgileniyorsan zaten sadece meslek olarak onu benimsemek zor. Futbola şu an ara vermek durumunda kaldım ama kendim bazen antrenmanlar yapıyorum mümkün olduğunca futboldan ve spordan uzak durmamaya çalışıyorum.

4/ 11