Sezona çılgın başlangıç

Antalya'nın Kemer İlçesi'nde, gece kulüpleri çılgın eğlencelerle sezona başlıyor.

Sezona çılgın başlangıç

Deniz kenarında bulunan 4 büyük gece kulübünden açılışını ilk yapan, ‘Club Kemer Aura' oldu. Hıncahınç dolan kulüpte, eğlence sabaha kadar sürdü. Hürriyet'in haberine göre; Deniz kenarında bulunan üstü açık 4 büyük gece kulübü, peşpeşe düzenleyecekleri partilerle kapılarını açıyor. Açılışını ilk yapan gece kulübü, Club Kemer Aura oldu. 2 bine yakın yerli ve yabancı turistin doldurduğu gece kulübünde, turistler DJ Arda ve DJ Utku'nun çaldığı müziklerle doyasıya eğlendi.

1/ 8
Sezona çılgın başlangıç

Dansçı kızların da gösterileriyle renk kattığı gecede, alkol duvarını aşan turistler masa ve barların üzerine çıkarak, eğlenceye ortak oldu. Dansçıların erotik şovlar da sergilediği gece, sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

2/ 8
Sezona çılgın başlangıç

Kemer'de, Aura'nın ardından, ‘Club Inferno', ‘Club Redroom' ve ‘Club Criystal' da düzenleyecekleri partilerle yaz sezonuna ‘merhaba' diyecek. Dünyaca ünlü DJ’lerin, özellikle Rus müzik grubu ve şarkıcıların konserleri ile renklenecek olan gece kulüplerinde, yaz boyunca hemen her gece bir şov grubu sahneye çıkacak. Aynı gecede yaklaşık 10 bin turistin aynı anda eğlendiği gece kulüplerine Rusya'dan özel seferlerle 1- 3 gece arasında değişen eğlence turları düzenlenecek. Bölgeye yakın il ve ilçelerden de gece kulüplerine özel turlarla turistler geliyor.

3/ 8
Sezona çılgın başlangıç

4/ 8