Şimdi farklı bir hayatta yaşıyorlar

İşte TV dizilerinde canlandırdıkları 'uç' karakterlerle izleyiciyi şaşırtan oyuncular.

Şimdi farklı bir hayatta yaşıyorlar

HER SEFERİNDE BAŞKA BİR HAYAT

Oyuncu olmak biraz da farklı hayatları yaşamak demek. Bir dizide göz kamaştıran zenginliğin içinde gördüğünüz bir oyuncuyu bir başka projede fakirliğin en koyusunu yaşayan biri olarak karşınıza çıkabiliyor. Zaten oyuncuların tercihi de bu yönde. Hep farklı karakterleri canlandırmak istiyorlar. İşte TV dizilerinde canlandırdıkları 'uç' karakterlerle izleyiciyi şaşırtan oyuncular...

1/ 31
Şimdi farklı bir hayatta yaşıyorlar

AİLESİ TAMAMEN FARKLI

Aşk-ı Memnu'daki Nihal'in babası zengin bir işadamıydı... İyi eğitimliydi. Tıpkı ailenin diğer üyeleri gibi. Kardeşi Bülent küçük yaşına rağmen iyi bir okulda okuyordu. Yengesi Bihter ABD'de üniversite eğitimi görmüştü. Behlül de iyi bir okulu bitirmişti. Nihal'in eğitimi için de babası hiçbir masraftan kaçınmıyordu. Behlül ve Nihal küçüklükten beri piyano dersi alıyordu.

2/ 31
Şimdi farklı bir hayatta yaşıyorlar

Adını Feriha Koydum'daki Feriha'nın ailesi ise Anadolu'dan İstanbul'a göç etmiş. İlkokulu bitirdikleri bile şüpheli. Ağabeyinin ilkokulu zorla bitirdiğini de Feriha ilk bölümde bir tartışma sırasında söylemişti.

3/ 31
Şimdi farklı bir hayatta yaşıyorlar

NİHAL BİR GİYDİĞİNİ BİR DAHA GİYMEZDİ

Aşk-ı Memnu'nun Nihal'i da bir yalıda yaşardı. Feriha ise küçücük bir kapıcı dairesinde. Nihal, gardrobuna gözünü kırpmadan servet harcayabilecek kadar zengindi. Katıldığı her davet için özel tuvaletler hazırlatırdı. Hatta üniversiteyi kazandığı yıl bütün eski giysilerini atıp gardrobunu yenilemişti.

4/ 31