Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanıyor

Ani bir kararla Amsterdam'da evlenen Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı'nın boşanacağı iddia edildi. Evlerini ayırdıkları iddia edilen çiftin, bayramdan sonra boşanacağı belirtiliyor. .

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanıyor

Müzisyen Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı 4 aylık evliliklerini sonlandırma kararı aldı. Sabah'ın iddiasına göre avukatlarına vekaletleri verip karşılıklı dava açan çift bayram sonrasında boşanıyor. Evlilikleri magazin kulislerinde geçtiğimiz ay sıkça konuşulan çiftin aralarındaki kriz nedeniyle boşanmaya karar verdikleri ve evlerini ayırdıkları ileri sürülmüştü.

1/ 10
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanıyor

'ŞU AN AYNI EVDEYİZ' Daha sonra Sinan Akçıl evleri ayırdıkları iddiasıyla ilgili şöyle konuştu: "Bu konularda konuşmam doğru değil, özel konular bunlar, biz bunu kendi aramızda düzgün bir şekilde çözmeye çalışıyoruz. Bir dönem ayrı yaşadığımız doğru ama şu an aynı evdeyiz. Önemli olan iç huzurumuz, bu süreçte ne o üzülsün ne ben üzüleyim."

2/ 10
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanıyor

Ancak Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın avukatları aracılığıyla boşanma dilekçelerini mahkemeye verdikleri ve boşanma sürecinin başladığı öğrenildi. Karşılıklı açılan boşanma davalarının bayram sonrasında sonuçlanacağı ve çiftin önümüzdeki ay boşanacakları öğrenildi.

3/ 10
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanıyor

Şarkıcı ve söz yazarı Sinan Akçıl, Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da 23 Aralık 2018'de evlenme teklifi yaptığı oyuncu Burcu Kıratlı ile geçtiğimiz ocak ayında yine aynı şehirde nikah masasına oturmuştu. Yakın dostlarının katıldığı törende, nikâhı Türkiye'nin Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan kıymıştı.

4/ 10