Sinem Kobalın son sürprizi

Sinem Kobal şimdi de şarkıcılığa soyundu...

Sinem Kobalın son sürprizi

Son dönemin en popüler oyuncuları arasında yer alan Sinem Kobal, yakında gösterime girecek olan Romantik Komedi filminin bir sahnesi için barda masa üstüne çıkarak, dans edip şarkı söyledi. Gecce.com'un haberine göre Nil Karaibrahimgil�in �Seviyorum Sevmiyorum� şarkısını dans eşliğinde söyleyen Kobal, çekim öncesi şan dersi alarak rolüne hazırlandı.

1/ 6
Sinem Kobalın son sürprizi

Danslar için de bir koreograf ile çalışılması planlanırken Kobal, son dakika bu fikirden vazgeçerek �Gencim, içimden geldiği gibi oynarım. Şarkıyı da çok seviyorum ve gerçekten eğleneceğim� diyerek reddetti.

2/ 6
Sinem Kobalın son sürprizi

Çekim sonrası, arkadaşlarıyla eğlenmeye gittiğinde bu kadar rahat olamayacağını söyleyerek �Ben de rolümü oynarken gerçekten kendimi kaptırdım. Romantik Komedi, bu yıl aşıkların filmi olacak� dedi.

3/ 6
Sinem Kobalın son sürprizi

Yapımcılığını Murat Tokat�ın üstlendiği, Cemal Hünal, Engin Altan Düzyatan, Gürgen Öz, Sedef Avcı, Burcu Kara, Begüm Kütük, Kubilay Pembeklioğlu, Mert Yavuzcan ve Janset�ın de rol aldığı Romantik Komedi 5 Şubat 2010�da beyazperdede olacak. Senaryosunu Ceren Aslan ve Aslı Zengin�in yazdığı film üç yakın arkadaşın komik, eğlenceli ve romantik hikayesini anlatıyor.

4/ 6