Sinem Öztürk'e nikah şoku !

Güzel oyuncu Sinem Öztürk’ün nikâh masasına oturmaya hazırlandığı reklamcı sevgilisi Mustafa Uslu’nun, eski eşiyle boşanma protokolü yaptığı ancak dava görülmediği için henüz boşanmadığı ortaya çıktı.

Sinem Öztürk'e nikah şoku !

Güzel oyuncu Sinem Öztürk’ün nikâh masasına oturmaya hazırlandığı reklamcı sevgilisi Mustafa Uslu’nun, eski eşiyle boşanma protokolü yaptığı ancak dava görülmediği için henüz boşanmadığı ortaya çıktı.

1/ 17
Sinem Öztürk'e nikah şoku !

Sinem Öztürk’ün reklamcı aşkı Mustafa Uslu ile evlilik hayali başka bahara kaldı! HTMagazin'de yer alan habere gööre; Güzel oyuncunun yıldırım aşkına tutulduğu ve mayıs ayında nikâh masasına oturmak için hazırlıklara başladığı sevgilisinin, eski eşi Öznur Dursun’la boşanma protokolü yaptığı ancak dava görülmediği için henüz boşanmadığı ortaya çıktı.

2/ 17
Sinem Öztürk'e nikah şoku !

NİKÂH TARİHİNİ EYLÜLE ERTELEDİLER

Uslu’nun 1999 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasında ikinci olan iki çocuğunun annesi Öznur Dursun’un, boşanma davası devam ederken eşinin adının aşk haberlerine karışmasına tepkili olduğu öğrenildi.

3/ 17
Sinem Öztürk'e nikah şoku !

Boşanma davasının sonucunu beklemeye başlayan güzel oyuncu ve sevgilisi, nikâh tarihlerini eylül ayına erteledi. (HT MAGAZİN)

4/ 17