Sıra dışı akrabalıklar

Sıra dışı akrabalıklar

Sıra dışı akrabalıklar

Birleşik Krallık Başbakanı David Cameron ile ünlü İngiliz komedyen Al Murray'in kuzen oldukları ortaya çıkınca daha birçok sürpriz ismin akrabalık ilişkileri incelendi. Hindistan Nüfus Müdürlüğü'nün 1698 ve 1947 arasında Hindistan'da yaşamış Avrupalıların nüfus kayıtlarını yayımladığı rapordan sonra ilgi çekici hale gelen akrabalık ilişkileri tartışmasına İngiliz Daily Mail gazetesi önemli başlıklar açtı. İşte onlardan birkaçı:

1/ 6
Sıra dışı akrabalıklar

Madonna, Düşes Camilla'yla akraba
Prens Charles'ın 2005'te hayatını birleştirdiği Cornwall Düşesi Camilla Parker Bowles'in ise Madonna ile 9'uncu dereceden kuzen oldukları ifade edildi. 66 yaşındaki Düşes Camilla ve Madonna'nın ortak noktaları ise soylarının Fransız-Kanadalı asillerinden Zacharie Cloutier'a dayanması.

2/ 6
Sıra dışı akrabalıklar

Ortak noktaları Virginia'lı Hickman
ABD Başkanı Barack Obama'nın geniş ailesinin Kenya'dan İrlanda'ya kadar ulaştığı bilinen bir gerçek. Peki bu aileye Brad Pitt'in de dahil olabileceğini duymuş muydunuz? Haberde yer alan ifadelere göre, Obama ve Pitt'in soy ağacındaki ortak nokta, 10'uncu kuşaktan torunu oldukları 1969'da öldüğükaydedilen Virginia'lı Edwin Hickman.

3/ 6
Sıra dışı akrabalıklar

327 yıl önce ölen Boisdon'un torunları
Gelmiş geçmiş en romantik filmler listesinde önemli sırada bulunan Titanik'in müzikleriyle ün yapan Celine Dion'un ise Justin Bieber ile akraba olduğu belirtildi. İkili, Fransalı olan ancak Kanada'da 1687 yılında hayatını kaybeden Jacques Vezina ve Marie Boisdon çiftinin torunu olma ortak özelliğini taşıyor.

4/ 6