Sırada evlilik var

Sırada evlilik var

Sırada evlilik var

Twist markası için özel bir koleksiyon tasarlayan Hadise, bundan sonra aile kurmak ve sinema filminde oynamak istediğini söyledi.

1/ 11
Sırada evlilik var

Twist, markasının yüzü olan şarkıcı Hadise, ‘Hadise for Twist’ adını verdiği rock tarzındaki koleksiyonunu dün tanıttı. Şarkıcılık ve adına çıkan koleksiyondan sonra diğer hayalinin evlilik olduğunu söyledi.

2/ 11
Sırada evlilik var

Hadise, “Bu bana büyük bir ödül. Birkaç hayalim daha var. Onları da gerçekleştiririm inşallah. Üçüncü sırada herkes gibi yuva kurmak var. Diğeri de uzun yıllar sahnede olmak ve sinema filminde yer almak” dedi. Toplantının yapıldığı salonda fotoğraflarını görünce duygulandığı görülen şarkıcı, 44 parçadan oluşan koleksiyonu arkasında duran mankenlerle tanıttı. “Sevenlerimi kendi özel dünyama sokuyorum” diyen Hadise, “Küçüklüğümden beri böyle bir hayalim vardı. Sahnelerde olmak istiyordum, başardım. Kendi koleksiyonum olur diye düşündüm. Allah yine beni mutlu etti. Hem ince hem hatlı kızlar da giyebilir. Rock tarzı benden çıktı, çünkü benim öyle bir tarafım da var” şeklinde konuştu.

3/ 11
Sırada evlilik var

4/ 11