Sizce Hürreme benziyor mu?

Sizce Hürreme benziyor mu?

Bosna Hersek'te büyük ilgi ile izlenen ‘'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin karekterleri ‘Kanuni Sultan Süleyman’ ile ‘Hürrem Sultan’a en fazla benzeyen iki isim yeni yıla İstanbul’da girecek.

1/ 14
Sizce Hürreme benziyor mu?

Türkçe seslendirme Boşnakça altyazı ile OBN TV’de ekrana gelen dizinin sevilen karakterleri. ‘Kanuni Sultan Süleyman’ı canlandıran Halit Ergenç ile ‘Hürrem Sultan’ karakterini canlandıran Meryem Uzerli’ye en fazla benzeyen izleyicilerin kanala başvurması istendi.

2/ 14
Sizce Hürreme benziyor mu?

Geçen Eylül ayından bu yana yayınlanan diziye yüzlerce kişi fotoğraflarını gönderdi. Değerlendirmeye alınan 300 kadar adaydan 13’ü finale kaldı. OBN Televizyonu yöneticileri adaylar arasında öğrenci, avukat, hemşire, ekonomistler başta olmak üzere hemen her meslek grubundan kişi bulunduğunu Kanuni Sultan Süleyman ile Hürrem Sultan’a en fazla benzeyen iki ismin Yeni Yıla İstanbul’da düzenlenecek geziye götürülerek yılbaşına boğazda gireceklerini açıkladı. Ayrıca finale kalan iki ismin Halit Ergenç ve Meryem Uzerli ile tanıştırılacakları kaydedildi.

3/ 14
Sizce Hürreme benziyor mu?

Yarışmaya Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna’nın yanı sıra çeşitli kentlerinde ve ülke dışında bayaşan Sırk, Boşnak ve Hırvatlar’ın katıldığını bildirdi.

4/ 14