Şöhret için evden kaçanlar

Gösteri dünyasının şöhret uğruna evden kaçan ünlüleri..

Şöhret için evden kaçanlar

ASLA YAPMAYIN

Seda SAYAN: İstanbul Kadırga'da çok fakir bir ailenin çocuğu olduğu için hem okudu hem fabrika işçiliği yaptı. Liseye giderken bir yandan da düğün salonlarında şarkı söyledi, sonra da şöhret olmak için 15 yaşında evden kaçtı. Ünlü sanatçı, "Başka çıkış yolu bulamamıştım ama sakın genç kızlar benim yaptığımı yapmasınlar, asla tavsiye etmiyorum" diyor.

1/ 7
Şöhret için evden kaçanlar

Mektup bıraktım

Başak SAYAN: Annesi Almanca öğretmeni, babası asker kökenli olan Başak Sayan ünlü olmayı küçükken kafasına koymuş. Liseden sonra ailesine bir mektup yazarak kuzeninin yanına İstanbul'a geldiğini söyleyen ünlü oyuncu: "Aylarca evinde kaldım. Babam uzun süre benimle konuşmadı" dedi.

2/ 7
Şöhret için evden kaçanlar

Tiyatrocu sevgilimle evlenmeyi düşündüm

Nurgül YEŞİLÇAY: İzmir'de memur bir ailenin kızıydım. Dört kardeştik. 16 yaşında sevgilimle evden kaçtım. O tiyatrocuydu. Onun gibi oyuncu olmak istedim, konservatuvar sınavına girip kazandım. O zamanlar onunla evlenmeyi düşünüyordum. Yine İzmir'deydik ama başka bir yerde bir bungalov ev tutmuştuk. Gemici düğümü yapıyorduk, onları satıyorduk.

3/ 7
Şöhret için evden kaçanlar

2 YIL PARKLARDA YATTIM

Aslı ZEN: Ferhat Göçer'in 'Cennet' ve Fatih Ürek'in seslendirdiği 'Hadi Hadi' adlı meşhur şarkıların söz yazarı ve şarkıcı Aslı Zen geçmişiyle ilgili acı itiraflarda bulundu. Şarkıcı olmak için 15 yaşında evden kaçtığını söyleyen Zen, "2 yıl parklardaki banklarda yattım. Elbiselerimi bile Bebek'teki Mc Donald's'ın tuvaletlerinde yıkıyordum" dedi.

4/ 7