Son fenomen Orçun

Son fenomen Orçun

Yayın serüvenine çok iddialı başladı Yalan Dünya. Güçlü kadrosuyla da daha ilk bölümden bu iddiayı boşa çıkarmadı. Bütün kadro bir yana dizi yayına girdiği gece, çok dikkat çeken bir karakter vardı dizide: Orçun Çakaler. Bu, darmadağınık saçlı, ergenlikten çıkamamış "genç irisi" bir anda özellikle de gençlerin ilgisini çekti.

Daha o gece internetteki sosyal paylaşım sitelerinde Orçun Çakaler sohbetleri yapılmaya başladı. Hayran sayfaları açıldı, videoları izlenme rekorları kırdı, esprileri dillerde dolaşmaya başladı. Hatta onu aynı gece yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'dan daha çekici bulanlar bile oldu. Genç seyirci elinde kumanda aleti iki dizi arasında gidip gelmekten yoruldu.

İşte seyircinin, TV ekranlarında görünen en ilginç karakterlerden biri olan Orçun Çakaler hakkındaki görüşleri...

1/ 23
Son fenomen Orçun

BEN GALİBA O ÇOCUĞA AŞIĞIM

Bir başka seyirci de Orçun karakterine aşık olduğunu yazmış:

"Kendisi çatlak ve sonradan görme bir annenin ve metres sahibi kırık kafa bir babanın doğal olarak sorunlu doğan çocuğudur.. Genellikle 4 bölüm boyunca karmakarışık saçları ve cinselliğe kilitlenmiş beyni ile karşımıza çıkan çok sevgili bir çocuktur. Not:Ben galiba o çocuğa aşığım"

2/ 23
Son fenomen Orçun

BİZİMKİLER'DEKİ DUMKOPF'UN MODERNİZE HALİ

Bir Twitter kullanıcısına göre Orçun Çakaler, Bizimkiler dizisinde Ali Uyandıran'ın canlandırdığı ve "dummkopf" (aptal kafa) olarak tanınan karakterin modernize hali.

Kullanıcı, Orçuk Çakaler ile ilgili düşüncelerini " Yalan Dünya'daki Orçun, Bizimkiler'deki dummkopf'un modernize hali değil mi, yumuşak yumuşak?" diyerek diye getirdi.

3/ 23
Son fenomen Orçun

BAŞKA DA BİR ŞEY SÖYLEMİYORUM

Bir başka kullanıcının yorumu ise şöyle: "Orçun diyorum başka da birşey demiyorum."

4/ 23