Sonunda belli oldu

Sonunda belli oldu

Sonunda belli oldu

Kösem Sultan rolü için yapımcı Timur Savcı ile Beren Saat arasındaki ücret anlaşmazlığı çözüldü. İki taraf da karşılıklı olarak fedakârlık yapınca orta yol bulundu ve rol Saat’in oldu. Cuma günü dizinin yapım şirketi ile yayıncı kanal arasında yapılan toplantıda Beren Saat ismi resmileştirildi.

1/ 36
Sonunda belli oldu

HT Magazin'den Faik Erdemli'nin haberine göre; Anlaşmaya varıldığı sırada Saat, evlilik yıldönümlerini kutlamak için eşi Kenan Doğulu ile Malibu’daydı. Yapımcı Timur Savcı, başrolü netleştirince prodüksiyon için kolları sıvadı...

2/ 36
Sonunda belli oldu

Savaş sahnelerinde kullanılmak üzere Ambarlı’da, 10 bin metrekarelik alanda 400 çadırdan oluşan 5 bin kişilik Yeniçeri Ocağı seti kurulmaya başlandı.

3/ 36
Sonunda belli oldu

‘Muhteşem Yüzyıl-Kösem’de Hülya Avşar’dan sonra anlaşılan ikinci isim olan Mete Horozoğlu, dizide kudretli bir yeniçeri ağasını oynayacak. Beren Saat’in dizide oynamayacağı ve bu yüzden Malibu’ya gittiği iddiaları üzerine yapım şirketi, “Beren diziye 7’nci bölümde dahil olacak. Şu an ona ihtiyaç yok. İster Malibu’ya gider ister uzaya” dedi.

4/ 36