Şov dünyasının 40lık güzelleri

Internetteki 'msn' sitesinin yaşam köşesi, 40 yaşını geride bırakan ünlü güzellere yer verdi.

Şov dünyasının 40lık güzelleri


Internetteki "msn" sitesinin "yaşam" köşesi, 40 yaşını geride bırakan ünlü güzellere yer verdi. 40 yaşını geride bırakan birbirinden ünlü güzeller şöyle:

1/ 19
Şov dünyasının 40lık güzelleri


Jennifer Aniston (40): "Friends" dizisiyle şöhrete kavuşan ve birbiri ardına çevirdiği filmlerle ününe ün katan Jennifer Aniston, 11 Şubatta 40 yaşına "merhaba" dedi. Güzelliğinin doruğunda olan Aniston, saç stili ve giyim tarzıyla da pek çok kadın tarafından örnek alındı. Ünlü aktör Brad Pitt ile evlenen ve ardından olaylı biçimde boşanan Aniston, hareketli yaşamıyla da haberlere konu oluyor.

2/ 19
Şov dünyasının 40lık güzelleri


Jennifer Lopez (40): Pop müziğin ve sinemanın ünlü ismi Jennifer Lopez, 24 Temmuzda 40 yaşına bastı. Eşi şarkıcı Marc Anthony ile yaş günü partisi düzenleyen Lopez, Manhattan’daki Edison Ballroom’daki etkinlikte çok mutlu görünüyordu. Eşi tarafından organize edilen partide ünlü isimlerle yeni yaşına "merhaba" diyen Lopez, beyaz çiçeklerle süslenmiş salonda güzelliğiyle partinin yıldızı oldu. Bir süre önce ikiz bebek annesi olan Lopez, Max ve Emme ismini verdiği ikizleriyle de yakından ilgileniyor.

3/ 19
Şov dünyasının 40lık güzelleri

4/ 19