Stefenia Fermandez

Venezuelalı güzeller adını duyurmak için ne yapıyor, nasıl bu kadar güzeller?

Stefenia Fermandez

Bahamalar'ın Paradise adasında yapılan yarışmayı kazanan 18 yaşındaki esmer güzeli Fernandez, uluslararası yarışmayı kazanan 6. Venezuelalı oldu.

1/ 38
Stefenia Fermandez

Yarışmayı kazanan 58. kişi olan Fernandez, Kainat Güzeli tacını yine Venezuelalı olan geçen yılın güzeli Dayana Mendoza'dan aldı.

2/ 38
Stefenia Fermandez

Pazar akşamı 7'nci kainat güzelini çıkaran Venezüella'da, "güzel yetiştirmek" bir sektör... Özel okullarda adeta askeri bir disiplinle yetiştirilen kızlar, estetiğin de yardımıyla yarışmalara hazırlanıyor

3/ 38
Stefenia Fermandez

Kainat Güzellik Yarışması'nda bu yıl da 'ezber' bozulmadı. Bahamalar'da pazar akşamı yapılan görkemli gecede 'güzellik tacı' yine Venezüella'ya gitti ve 18 yaşındaki Stefania Fernandez kahinat güzeli seçildi. Ancak Fernandez'in birinciliğiyle beraber, ülkesinin güzelliklik yarışmalarına nasıl olup da böylesine "ambargo" koyabildiği de gündemin bir numaralı maddesi oluverdi. Kimilerine göre bu genetik bir mirasın sonucu, kimileri ise sıkı bir çalışmanın ürünü olduğunu savunuyor. Bu birincilik, ülkenin Kainat Güzellik Yarışmaları'ndaki 7'nci zaferi... Böylece şu ana kadar 6 kraliçe çıkaran ABD'yi geride bırakan Venezüella'nın sırrını, İngiliz Telegraph gazetesi araştırdı.

4/ 38