Su Kutlu Güzel Köylü'den kovuldu

Su Kutlu Güzel Köylü'den kovuldu

Su Kutlu Güzel Köylü'den kovuldu

Çekimleri Muğla’nın Yatağan ilçesine bağlı Bozüyük Mahallesi’nde yapılan Güzel Köylü dizisinde Sude karakterini canlandıran 24 yaşındaki Su Kutlu Muğla’da bir barda çıkardığı olayların ardından diziden ihraç edildi.

1/ 11
Su Kutlu Güzel Köylü'den kovuldu

Güzel Köylü dizisi yönetmeni Mustafa Şevki Doğan yaptığı açıklamada, oyuncusunu neden kovduğunu anlattı:

2/ 11
Su Kutlu Güzel Köylü'den kovuldu

Son olarak dizimizde oynayan Su Kutlu arkadaşımızın başından bir mesele geçmiş, bu bizim bilgimizin dışında kendi bireysel saatlerinde yani iş dışında bir mekânda alkol alırken bazı tatsız olaylar yaşanmış ve bazı tatsızlıklar yaşanmış. Su Kutlu ortamda olmaması gereken, ortamda yapılmaması gereken bir takım şeyler yapmış, herhangi bir mesele yaşamadığımız, kurallara uyulursa yaşanmayacak bir mekânın kapatılmasına sebep olmuş. Öyle ya da böyle bu konuda mekânın ve mekân çalışanlarının bence haksızlığa uğradığını düşünüyorum.

3/ 11
Su Kutlu Güzel Köylü'den kovuldu

Bu olayın Güzel Köylü dizisinin çalışanları ve diğer oyuncuları ile hiçbir alakası yoktur. Bu konuda ben yönetmen olarak, yapımcı olarak olay olduktan sonra duyduk, yapımcımızla olay olduktan sonra duyduk. Altını çizerek tekrar söylüyorum biz hiçbir şekilde, hiçbir makama mekânın kapatılması için ya da Su Kutlu’nun cezalandırılması için herhangi bir istekte bulunmadık. Burada biz mağdur olmuş o mekânın çalışanlarının yanındayız. Bu yüzden Su Kutlu arkadaşımızı şuanda çekim yaptığımız bölümün senaryosunun içinden çıkartıyoruz. Hem bize, hem Muğla’ya hem bu işin markasına zarar verdiği için onunla çalışmayı reddediyoruz. Para kazanırken yapılması gereken şey de duruşunu efendiliğini değiştirmemektir.

4/ 11