Süperstarın korku dolu anları

Ajda Pekkan, Bodrum Antik Tiyatro'da verdiği konser öncesinde korku dolu anlar yaşadı.

Süperstarın korku dolu anları

Ajda Pekkan, geçtiğimiz hafta sonu Bodrum Antik Tiyatro'da verdiği konser öncesinde korku dolu anlar yaşadı. Pekkan, İzmir Çeşme'den Bodrum'da kaldığıİber Otel'e helikopterle geldi. Yolculuk sırasında şiddetli rüzgar nedeniylehelikopter sık sık savruldu.

1/ 8
Süperstarın korku dolu anları

Süperstar, pilota "N'olur bir yere inelim, bu sallantılar çok korkunç. Yolculuğa böyle devam edemem, bugün konserim var" dedi. İnmelerinin imkansız olduğunu öğrenince kendini kötü hissettiğini söyleyip art arda dua okumaya başlayan Pekkan helikopterin piste inmesiyle pilotu alkışladı ve "Bodrum'a dualarla indim. Ömrümden ömür gitti vallahi. Bir daha helikoptere asla binmem" dedi.

2/ 8
Süperstarın korku dolu anları

Pekkan, Bodrum Antik Tiyatro'daki konserinde ise fırtına gibiydi. Tarihi mekanı dolduran hayranlarını son albümünden "Strech" ve "Flu Gibi" şarkılarıyla karşılayan ünlü sanatçı, 2009 yaz gecelerini hareketlendiren single çalışması "Resim" ile gecenin hızını artırdı.

3/ 8
Süperstarın korku dolu anları

Pekkan, gece boyunca dinleyiciyle beraber yıllardır olduğu gibi birlikte dans ettikleri şarkılarını seslendirdi. "Yeniden Başlasın", "Haykıracak Nefesin Kalmasa Bile" gibi klasikleşen şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendiren Pekkan'ın sahnesini bir ara Kübalı perküsyon sanatçısı William Gonzales doldurdu.

4/ 8