Suudi prens Bodruma geldi

Bodrum'a 7 günlük tatil için gelen Suudi Arabistan Prensi ve ailesi mavi yolculuğa çıktı.

Suudi prens Bodruma geldi

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ne 7 günlük tatil için gelen Suudi Arabistan Prensi Abdülaziz Bin Muhammet Bin Faad Bin Al Saud ve eşi Prenses Jawahir Bin Naif Al Saud, oğlu ve yeğenleri ile birlikte çıktığı mavi yolculukta rahat hareketleri, şortu ve tişörtü ile dikkat çekti. Önce Barbaros Bay Hotel'de güneşlenen, ardından iki yatla mavi yolculuğa çıkan Prens ve ailesinin, yatlara günlük toplam 80 bin dolar kira ödediği belirtildi. Prensin denize girdiği Barbaros Koyu'nda korumalar denizden ve karadan kuş uçurtmadı. Otele prens ve ailesinin kaldığı süre içerisinde çok özel müşterilerin dışında kimsenin kabul edilmediği, plajın boş kaldığı görüldü. Prens kendisini fark eden yatlardaki turistlere el salladı.

1/ 16
Suudi prens Bodruma geldi

Geçen cuma günü Suudi Arabistan Kraliyet ailesine ait özel bir uçakla yanında eşi Prenses Jawahir Bin Naif Al Saud, oğlu Prens Khalad Bin Muhammed Bin Fahad Bin Al Saud ve yeğenleri ile birlikte Yalı Beldesi'ndeki beş yıldızlı Kempinski Barbaros Bay Hotel'e yerleşen Suudi Arabistan Prensi Abdülaziz Bin Muhammet Bin Faad Bin Al Saud ve ailesi, tatilinin altıncı gününde, günün yarısını otelin sahilinde toplantı yaparak, yarısını ise koyları gezerek geçirdi.

2/ 16
Suudi prens Bodruma geldi

Çarşamba günü sabah saatlerinde korumaların geniş güvenlik önlemleri altında Barbaros Koyu'na gelen Prens Faad bir süre danışmanları ile sohbet etti. Arapça gazeteleri getirtip, Türkiye ve Ortadoğu'daki olayları görüştüğü belirtildi. Bu arada 3 VIP araç ile Kempinski Barbaros Bay Hotel'e gelen 5 kişilik işadamı grubunun Prens Faad ile 45 dakikalık bir görüşme yaptığı öğrenildi. Görüşmede Faad'ın yaklaşık 500 milyon dolara mal olacak, içerisinde uluslararası golf sahaları ve VIP villaların ve göletlerin bulunduğu bir yatırım için görüşmelerde bulunduğu belirtildi. Faad'ın Antalya'dan sonra, 6 yıldır tatile geldiği Bodrum ve Milas arasındaki bölgeye de turizm yatırımı yapmak istediği kaydedildi.

3/ 16
Suudi prens Bodruma geldi

İşadamlarının otelden ayrılmasının ardından danışmanları ile yaklaşık bir saat süren toplantı yapan Prens Faad'ın neşeli olduğu ve garsonlara da sık sık şaka yaptığı öğrenildi. Toplantı bitiminde yaklaşık 500 metrelik sahili korumaları ve eşi ile birlikte yürüyerek geçen Faad daha sonra eşi Prenses Jawahir ve korumaları ile birlikte kendisine tahsis edilen Vanwuish isimli lüks motor yata bindi.

4/ 16