Tam 52 kilo verdi!

Tam 52 kilo verdi!

Nova Scotia'da yaşayan 30 yaşındaki Donna Gillie adlı kadın sadece 2 yılda ve üstelik herhangi bir operasyon geçirmeden 52 kilo verdi. Sonuçta da bikini yarışmalarına bile katılabilecek bir görünüme kavuştu.

1/ 7
Tam 52 kilo verdi!

İşe hafif egzersizle başladı genç kadın. Sonra zumba ve step derslerine katıldı. Kilo kaybedip daha kolay hareket eder hale gelince koşmaya başladı. Donna Gillie, beslenme programını sağlıklı yiyeceklerden oluşturmayı öğrendi, bu arada porsiyon kontrolünün ipuçlarını da. Yediklerini kısıtlamak yerine yediklerinin miktarını sınırlandırmaya başladı.

2/ 7
Tam 52 kilo verdi!

Kilo vermenin hayatını olumlu yönde değiştirdiğini anlatan Donna Gillie, artık hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendisini çok daha iyi hissettiğini söyledi. Donna Gillie, şu sıralar bu yılın aralık ayında yapılacak bikini yarışmasına katılmaya hazırlanıyor.

3/ 7
Tam 52 kilo verdi!

Donna Gillie, 2014 yılında katıldığı ilk bikini yarışmasına hazırlanırken de kendine özel bir antrenör tuttu. Bu ilk yarışmadan yüzünün akıyla çıktıktan sonra geçen yıl bir kez daha aynı yarışmada boygösterdi. Donna Gillie, sağlıklı bir beslenme programı uygulamasının yanı sıra bedensel aktivitesini de artırdı.

4/ 7