Tarkan hala dangalak

Tarkan hala dangalak

Tarkan hala dangalak


Özel bir kanalda sunduğu “Hülya Avşar Show” programı ile eğlenceli tarzı ve farklı sorularıyla gündem yaratan Hülya Avşar, Yeniköy’de spor yaparken görüntülendi. Karşısında medya mensuplarını görünce önce şaşkınlığını gizleyemeyen Avşar, özel hayatı ve yaşamı ile ilgili soruları içtenlikte yanıtladı.
 

1/ 15
Tarkan hala dangalak


Hülya Avşar,sunduğu programla ilgili olarak ; ”Programa konuk alacağım kişileri ben kendim seçiyorum. Program için de soru hazırlamıyorum. Ben kendim de çok keyif alıyorum. Soru hazırlamıyorum merak ettiğim şeyleri soruyorum, her şey spontane ve kendim için konuşuyorum” dedi.
 

2/ 15
Tarkan hala dangalak


Tarkan’ı konuk almak istermisin? Sorusuna; “Tabiki isterim niye istemiyim Tarkan’ı” dedi. Gazeteclerin,Tarkan’la müzik ödülleri gecesinde yaşadığıntatsızlığı hatırlatması üzerine Avşar; “Tarkan, o gece kendi hatasını ve saygısızlığını anlamıştır diye düşünüyorum, anlamamışsa da koy gitsin.” Yanıtını verdi.
 

3/ 15
Tarkan hala dangalak


Tarkan’la o olaydan sonra hiç görüştünüzmü sorusuna ise Avşar, “hayır niye görüşelimki. Hiçbir ortak işimiz yok bizim Tarkan’ la. Ama Tarkan’ı konuk etmek istersem tabiki ararım” dedi. Tarkan’la kırgınlık devam ediyormu sorusuna ise ”Yok canım ne kırgınlığı, ben önce esiyorum daha sonra da geçiyorum.
 

4/ 15