Tülin Şahin 25 kiloyu nasıl verdi?

Ünlü manken Tülin Şahin, formda kalmanın sırlarını paylaştı.

Tülin Şahin 25 kiloyu nasıl verdi?

Dördüncü kitabı “Siz Hâlâ Diyet mi Yapıyorsunuz”u piyasaya süren Tülin Şahin, plajların en çok okunan dergisi Elle on the Beach’in yeni sayısını birbirinden güzel pozlarıyla süsledi. Ünlü manken, formda kalmanın sırlarını da dergi okurlarıyla paylaştı.

1/ 32
Tülin Şahin 25 kiloyu nasıl verdi?

Yeni kitabınızın adı “Siz Hâlâ Diyet mi Yapıyorsunuz?” Formda olmanın çözümü diyet değilse nedir?

- İşin sırrı, düzenli spor yapmak ve sağlıklı yaşamı benimsemek. Diyet çözüm değil. Kitabımda bunu anlatmaya ve herkese sağlıklı yaşam düşüncesini aşılamaya çalışıyorum. Spor yapanlar yediklerinden korkmaz!

2/ 32
Tülin Şahin 25 kiloyu nasıl verdi?

Mutlu olmak için zayıf olmak şartmış gibi bir inanış var...

- Ben 77 kiloya ulaştığımda bile olumlu düşünen, hayata sımsıkı bağlı birisiydim. Mutluluğun kilo ile alakası yok.

3/ 32
Tülin Şahin 25 kiloyu nasıl verdi?

10 yıl önce Türkiye’ye geldiğinizde, bir anda aldığınız aşırı kilolardan kitabınızda da bahsediyorsunuz. Kilo hem başınızın belası hem de kitap yazmanıza sebep oldu diyebilir miyiz?

- Aynen öyle oldu. Demek ki hayatta her şeyin bir nedeni var. Buraya yerleşince bir anda 25 kilo alacağımı nereden bilebilirdim! Zayıflayınca da herkesin bunu nasıl başardığımı bu kadar çok merak edeceğini... Ve bunun sonunda tam dört kitap yazacağımı! Üstelik tümü “çok satanlar” listelerine girip baskı üstüne baskı yaptı. Düşününce, hepsi şaka gibi! Bu arada, fazla kilolar başımın belası olmadı. O zaman da çok iş teklifi alıyordum.

4/ 32