Ünlü borsası

Ünlü borsası

Ünlü borsası

Dünya borsalarındaki dalgalanma ve sert inişler pek çok yatırımcı için üzücü olabiliyor. Aynı zamanda borsanın dövize olan etkilerini de işin içine katarsak konunun ne kadar önemli olduğunu anlamak pek de zor değil. Dünyanın ekonomik seyrinin etkisiyle dalgalanan ve durulan borsayla sanat dünyası, kayıplar ve kazançlar konusunda birbirlerine benzerlikler taşıyor. Biz de bu benzerlikten hareket ederek sanat dünyasının borsa değerlerine göz atmak istedik.

1/ 15
Ünlü borsası


DEĞER KAZANANLAR
 

2/ 15
Ünlü borsası


Her ne kadar son dizi projesi istediği başarıyı sağlamamış olsa da Kenan Doğulu evliliği ve bu mutlu evliliğin yüksek ücretli bir reklamla taçlandırılmış olması Beren Saat için puan kazandıran artılar. Tüm bunlara ek olarak güzel oyuncunun yeni sezonda Kösem Sultan dizisiyle karşımıza çıkacak olması ve onun adına artan reklamlar önümüzdeki aylarda yükselen değerin Beren Saat olduğunu gösteriyor.
 

3/ 15
Ünlü borsası


Evlilik programı denilince akla gelen ilk isimlerden olan Esra Erol, gerek sunduğu programdaki başarısı ve gerekse özel hayatındaki duruşuyla değer kazanan bir isim. Evliliğiyle örnek bir isim olmayı sürdüren Esra Erol ikinci kez anne olmaya hazırlanırken bir yandan da ATV’ye geçerken imza attığı bol sıfırlı transfer ücretiyle magazin borsasının değer kazanan ismi.
 

4/ 15