Ünlü kadınların yaşadığı evler

Ünlü kadınların yaşadığı evler

BU EVLERDE YAŞIYORLAR

İşte Türkiye'nin en ünlü kadınlarının hiç bir detayın unutulmadığı muhteşem evleri..

1/ 71
Ünlü kadınların yaşadığı evler

VALİDE SULTAN'IN GERÇEK SARAYI

“Muhteşem Yüzyıl”ın Valide Sultan’ı Nebahat Çehre’nin Etiler’de sakin bir sitede yer alan evi, onun dinlendirici ve rafine dünyasından ipuçları ile dolu... InStyle dergisi o huzurlu eve konuk oldu. Karşılarında bir oyuncu değil, konuklarına muhteşem zamanlar geçirten müthiş bir ev sahibesi buldu.

2/ 71
Ünlü kadınların yaşadığı evler

Beklenen gün geldi çattı. Uzun zamandır görüşme planları yaptığımız Nebahat Çehre’nin zilini çalma aşamasındayız nihayet. Onu ancak tek tatil gününde evde yakalamayı başardığımız için de kendimizi şanslı hissediyoruz.
Şu sıralar TV’de reyting rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman’ın annesi Valide Sultan’a hayat veriyor başarılı oyuncu. Kapı açıldığında onun sımsıcak, içten tebessümü ile karşılaşıyoruz. Etrafa yayılan güzel kokusunu da merak etmiyor değiliz hani. “Bill Blass’ın Nude kolonyası bu. Yıllardır kullanırım” diyor

3/ 71
Ünlü kadınların yaşadığı evler

“Aşk-ı Memnu”da canlandırdığı, kızmak ve hak vermek arasında gidip geldiğimiz anne Firdevs Yörüoğlu’nun o soğuk ve mesefali duruşundan eser yok. “Çocuklar ne içersiniz, size muzlu pasta da aldım” diyerek bizde sanki yıllardır tanıdığımız birinin evindeymişiz hissi uyandırıyor.
Pelit’in frambuazlı milföyü ve muzlu pastası favorisi bu arada. Üzerinde kahverengi dar deri bir pantolon ve sade beyaz bir gömlek var. Giydiğini yakıştırmasını bilen nadir insanlardan kesinlikle. Kendi yaptığı saçı ve doğal makyajıyla her daim görmeye alışık olduğumuz ışıltısını koruyor ve çekim boyunca tüm ekipte hayranlık uyandırıyor.

4/ 71