Ünlü şarkıcı kansere yakalandı

Bir döneme damgasını vuran Girls Aloud adlı müzik grubunun üyelerinden biri olan Sarah Harding, meme kanseriyle mücadele ettiğini duyurdu.

Ünlü şarkıcı kansere yakalandı

Bir dönem müzik dünyasında fırtınalar estiren grubun üyelerinden biri, kötü haberi sosyal medya sayfasından duyurdu. Ünlü şarkıcı, bir süredir meme kanseriyle mücadele ettiğini ve hastalığın vücudunun diğer bölümlerine de yayıldığını belirtti. Ancak hastalıkla elinden geldiği kadar güçlü bir şekilde savaştığını ifade etti.

1/ 8
Ünlü şarkıcı kansere yakalandı

MAYIS AYINDAN BERİ SOSYAL MEDYADA YOKTU
2000'lerin başında müzik dünyasında fırtınalar estiren Girls Aloud adlı müzik grubunun üyelerinden 38 yaşındaki Sarah Harding, kanserle savaştığını açıkladı. Geçtiğimiz mayıs ayında Instagram paylaşımı yapan sonra da bugüne kadar sosyal medyada görünmeyen Harding, kötü haberi vermek için geri döndü.

2/ 8
Ünlü şarkıcı kansere yakalandı

'UMARIM HERKES GÜVENDEDİR'
Harding, Instagram hesabında yaptığı paylaşıma "Herkese merhaba. Umarım bu belirsiz zamanlarda herkes güvendedir" diyerek başladı.Bir dönem magazin basınının gündeminde de ilk sıralarda yer alan Harding, uzun süredir sosyal medyada olmadığı için kendisini merak eden herkese teşekkür edip, bunun anlamının çok büyük olduğunu söyledi.

3/ 8
Ünlü şarkıcı kansere yakalandı

BU YILIN İLK DÖNEMİNDE MEME KANSERİNE YAKALANDI
Sarah Harding, hayatındaki bu değişikliği anlatmak için doğru zamanın geldiğini de yazarak mesajını şöyle sürdürdü: "Bu yılın erken döneminde meme kanserine yakalandım. Birkaç hafta önce de yıkıcı haberi aldım. Kanser, ileri seviyede ve vücudumun diğer bölgelerine de sıçramış durumda. Şu anda haftalık kemoterapi seanslarına giriyorum. Hastalıkla olabildiğince güçlü bir şekilde savaşıyorum."

4/ 8