Ünlüler eşleriyle nasıl tanıştı ?

Ünlüler eşleriyle nasıl tanıştı

Ünlüler eşleriyle nasıl tanıştı ?

Elele dergisi, “Hâlâ aşk var” dedirten beş ünlü çifti, hikayelerinin başladığı ilk noktalarda görüntüledi. O özel karelerin yanı sıra, ilk randevuda yaşananların kadın-erkek farkıyla yorumlarını da sayfalarına taşıdı.

1/ 45
Ünlüler eşleriyle nasıl tanıştı ?

ŞAHİN IRMAK-ASENA TUĞALTANIŞMA HİKAYESİ- Şahin: TV’de ilk gördüğümde göz koymuştum kendisine. Ortak arkadaşlarımız vesilesiyle tanıştık.- Asena: Sonra bir gün yemeğe çıktık ve o günden sonra hiç ayrılmadık.İLK İZLENİM- Şahin: Çok güzel ve cool görünüyordu, çok etkilenmiştim.- Asena: Beni çok güldürdü, bütün gün güldüm.İLK RANDEVU- Şahin: Numarasını aldım. Sonra da “Sabah beraber menemen yer miyiz?” diye mesaj attım, akşama yemekte buluştuk.BULUŞMA NOKTASI- Asena: Sunset’te buluştuk. Mekanı Şahin seçti ama benim de İstanbul’da en sevdiğim restorandır.UNUTAMADIĞINIZ AN- Şahin: O gece hiç bitmesin istedim.- Asena: Her dakikayı hatırlıyorum. Bir dakikası bile silinmedi daha hafızamdan.

2/ 45
Ünlüler eşleriyle nasıl tanıştı ?

ANIL ALTAN-PELİN AKİLTANIŞMA HİKAYESİ- Anıl: Arkadaş gruplarımızda denk geliyorduk. Hatta iletişimde olmadığımız uzun bir dönem bile oldu. Ta ki ben onun, o da benim Instagram videolarıma karşı sessiz kalamayıncaya kadar. O an anlamıştım tam benim kafamda, eğlenceli ve bir o kadar da zeki olduğunu. - Pelin: İkimiz de aynı dizide farklı zamanlarda oynamıştık. Benim hikayem bittikten sonra o geldi. Ben eski setimi ziyarete gittiğim zaman tanışmıştık ama aramızda hiçbir şey yaşanmadı o dönem. Sonra birbirimizi tanımaya başlayınca kıvılcımlar, kelebekler...İLK İZLENİM- Anıl: Gözlerinden, güzel ağız yapısından çok etkilendim... - Pelin: “Ne kadar yetenekli bir çocuk. Yolu açık ve güzel yerlere gelecek işinde” diye düşündüm. Sohbet etmeye başlayınca da mizah anlayışlarımızın ne kadar yakın olduğunu gördüm. Birbirimizi çok güldürürdük.İLK RANDEVU- Anıl: İlk mesajlaşmalar Pelin yurtdışındayken başlamıştı. Bana “Sen de gel” demişti. “Ne zaman dönüyorsun?” soruma “Yarın” cevabını verince çok gülmüştük.BULUŞMA NOKTASI- Anıl: İlk buluştuğumuzda, gülmekten sürekli yolları kaçırdığımız için bayağı bir vaktimiz arabada geçti. Sonra o saatte tek açık yer olan Mirror’a gitmeye karar verdik.- Pelin: İstanbul’a döndüğüm gün onu evinden almıştım. Suadiye Mirror’a gitmiştik.UNUTAMADIĞINIZ AN- Anıl: O gün Pelin’i yaklaşık bir 10 dakika bekletmiştim. Güzel görünmem gerekiyordu.- Pelin: Anıl’ın giydiklerine kadar her an dün gibi aklımda... Üç sene oldu ama düşününce yine heyecanlanıyorum. Çok fresh, fit, kendinden emin ve eğlenceli bir havası vardı 

3/ 45
Ünlüler eşleriyle nasıl tanıştı ?

BURAK DENİZ-BÜŞRA DEVELİTANIŞMA HİKAYESİ- Burak: Dizi için atölye çalışmasında tanıştık. Çiftli çalışmalarda iyice kaynaştık, her anımız birlikte geçti. Çok zarif ve güzeldi. Etkilenmem uzun sürmedi bu yüzden.- Büşra: “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinin çalışmalarında tanıştık ilk, Bahar Kerimoğlu’nun oyunculuk atölyesinde.İLK İZLENİM- Burak: Ne kadar güzel olduğunu düşündüğümü hatırlıyorum. Ne kadar farklı olduğu dikkatimi çekti. Güzelliğinin içi doluydu. Çok kitap okur, fikirleri, hayata bakışı çok farklıdır Büşra’nın... Soru sor ve otur izle cinsinden.- Büşra: Onu ilk gördüğümde espri anlayışının çok yüksek olduğunu düşünmüştüm. İlk kez karşılıklı bir çalışma yaptığımızda yüzüne çok dikkatle bakmıştım, kirpikleri, bir de kolundaki beni dikkatimi çekmişti.İLK RANDEVU- Burak: Belirli bir randevu yeri yoktu. Bütün grup çalışmalardan sonra bana geçer, orada karakterler üzerine kafa yormaya devam ederdik. Ona bir Emrah Serbes kitabı hediye ettim, bu onu çok etkilemiş olacak ki bir şey dememe gerek kalmadı.- Büşra: Herhangi bir teklif olmadı. Hep birlikte toplandığımız bir gün bana bir kitap almış, onu verdi. O ara hissettim aramızdaki etkileşimi; çok ince bir davranış olduğunu düşünmüştüm.BULUŞMA NOKTASI- Burak: Karaköy’de olmaktan hep çok keyif aldığımız için burayı seçtik.UNUTAMADIĞINIZ AN- Büşra: Kabak’a tatile gitmiştik çünkü üç günlük bir repom vardı, o hengamenin içinde birlikte nefes alabileceğimiz bir alan oluştu. O tatilden ikimiz de bir başka döndük diyebilirim. 

4/ 45