Ünlüler hangi diziyi izliyorlar?

Merak edenler için işte ünlü isimlerin seçimleri...

Ünlüler hangi diziyi izliyorlar?

Türk TV dizilerinin son yıllarda göstermiş olduğu gelişmeyle birlikte sinema filmi kalitesinde yapımlar ortaya çıktı. Hem oyunculuklar hem de görsellik ve prodüksiyon açısından izleyiciyi ekran başına kilitleyen yapımlar komediden tarihe, dramdan aksiyona her zevke hitap ediyor. Magazin dünyasının ünlü isimlerinin de sıkı takipçisi olduğu diziler ve oyuncular var. Merak edenler için işte ünlü isimlerin seçimleri...

1/ 13
Ünlüler hangi diziyi izliyorlar?

Arzu Sabancı ‘Kurt Seyit ve Şura’da prodüksiyon çok iyi’ “Ben yeni başlayan ‘Kurt Seyit ve Şura’yı çok beğeniyorum. Prodüksiyon ve görsel efektler oldukça başarılı. Kostümler ve oyuncuların iyi olması, gerçek bir film tadı veriyor. Kıvanç Tatlıtuğ’u çok başarılı buluyorum. Ayrıca ‘Muhteşem Yüzyıl’ı da kaçırmadan izlemeye çalışıyorum. Mehmet Günsür ve Halit Ergenç çok iyi oyuncular.”

2/ 13
Ünlüler hangi diziyi izliyorlar?

Aslı Üstünkaya ‘Muhteşem Yüzyıl’da herkes başarılı’ ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisini kaçırmadan izlemeye çalışıyorum. Tarihimizi konu aldığı için oldukça etkileyici bir proje. Oradaki tüm oyuncuları çok başarılı buluyorum.”

3/ 13
Ünlüler hangi diziyi izliyorlar?

Hatice Aslan ‘Komediyi çok seviyorum’ “Komedi çok sevdiğimden ‘Yalan Dünya’, ‘Aramızda Kalsın’ gibi dizileri çok beğenerek izliyorum. Özellikle ‘Aramızda Kalsın’ı çok seviyorum. Komedi yapmayı çok özlediğim ve oraya doğru yaklaştığım için bu tür dizileri de seviyor olabilirim. Biliyorsunuz rol aldığım ‘Lale Devri’ dört sezon oynadı ve yeni bitirdik. Bundan sonra komedide oynamayı çok isterim.”

4/ 13