Ünlülerde utanır

Hollywood yıldızlarının ekranlara yansıyan utandıkları kareler..

Ünlülerde utanır

CANLI YAYINDA STRİPTİZ YAPTI

2001 yılında zor günler geçiren ünlü şarkıcı Mariah Carey unutulmayacak bir skandala da imza attı. MTV'de yayınlanan Total Request programına katılan Carey, bir anda soyunmaya başlayınca ekran karşısındaki milyonlarca kişi şoke oldu. Elbette programın sunucusu Carson Daly de gözlerini kapatarak stüdyoyu terk etti. Carey'in kariyeri bu skandaldan olumsuz anlamda etkilendi. Genç şarkıcı bir süre rehabilitasyon merkezinde tedavi gördü.

1/ 16
Ünlülerde utanır

GÖRÜNDÜĞÜ KADAR 'EFENDİ' DEĞİLMİŞ

Elizabeth Hurley ile uzatmalı aşkını sürdüren Hugh Grant'ın da unutulmayan skandalları var. Bunlardan en büyüğü Divine Brown adlı hayat kadınıyla yakalanması oldu. Bu skandal Grant'in kariyerini bitirmedi elbette ama kamuoyunun gözündeki 'masum adam' imajını sarstı.

2/ 16
Ünlülerde utanır

WATERGATE DEĞİL GÖĞÜSGATE

Her şey bir kaç saniyede gerçekleşti ve 90 milyona yakın kişi bu şoke edici ana tanık oldu. Super Bowl Show'da Justin Timberlake ile düet yapan Janet Jackson'ın sağ göğsü deri elbisesinin içinden aniden fırladı ve milyonlarca kişinin gözleri faltaşı gibi açıldı. Bu olaydan sonra TV kuruluşları canlı yayınlarda görüntüyü bir kaç saniye gecikmeyle izleyiciye ileten bir sistem kullanmak zorunda kaldı.

3/ 16
Ünlülerde utanır

HAYAT KADINLARIYLA SEKS YAPTI ORTALIK AYAĞA KALKTI

1990'lı yıllarda dönemin gelecek vaad eden aktörlerinden biriydi Charlie Sheen. Özellikle de Oliver Stone'un Müfrezi filmindeki performansıyla pek çok kişinin gözünde bir'ilah' olmuştu. Ama Sheen 1995 yılında Hollywood'un ünlülerine kadın sağlayan Heidi Fleiss'ın kızlarıyla sık sık birlikte olduğunu ve bunun için de 53 bin dolardan fazla para harcadığını itiraf edince bu bir skandala dönüştü. Bu arada Heidi Fleiss'ın daha zonra vergi kaçırmak danil çeşitli suçlardan 3 yı hapis cezası aldığını hatırlatalım.

4/ 16