Ünlüleri utandıran anlar

İşte ünlüler ve hayatta en çok utandıkları anlar...

Ünlüleri utandıran anlar


Kimisi kırmızı halıda basına poz verirken takılıp düşmüş, kimisi şarkı söylerken kendini izleyicilerin arasında bulmuş! İşte ünlüler ve hayatta en çok utandıkları anlar...

1/ 25
Ünlüleri utandıran anlar

ARZU YANARDAĞ - Derste altıma kaçırdım
Okul hayatıma hem normalden erken yaşta hem de ikinci sınıftan başladım. Anlayacağınız yaşım küçüktü. Orta birinci sınıfa gittiğim seneydi. Bir gün derste çok sıkıltım. Hiç unutmam, dersimiz muhasebeydi. Öğretmenden tuvalete gitmek için izin istedim. Fakat bana 'Dersin bitmesini bekle. şimdi gidemezsin' dedi. Neredeyse altıma kaçıracağım.O kadar feci bir durumdayım. Ne olduysa oldu ve ben altıma kaçırdım! Sonra arkadaşlarım durumu fark etti. Herkes 'Ne oldu Arzu?' diye soruyor. 'Suyum döküldü' dedim ama kim inanır! O gün sınıff boşalana kadar yerimden kalkmadım. Sonra da ne yapayım, kuzu kuzu eve gittim!

2/ 25
Ünlüleri utandıran anlar

AYÇA TEKİNDOR - Annemin Eteği
Konservatuvar yıllarımdan kalma bir anım var ki; aklıma geldikçe gülüyorum. Oda müziği sınavımız vardı. Bütün ekip çalışmışız ama yine de rahat değiliz. Sınav stresi sonuçta! Siyah giyinmem gerekiyordu. Tahmin edersiniz bende aklı başında kıyafet yok! 'Ne yapayım?'diye düşünüyorum. Aklıma annemin etekleri geldi. 'Bana olur mu, olmaz mı?' derken en sonunda bir şeyler buldum.

3/ 25
Ünlüleri utandıran anlar


Geldik sınav gününe... Arkadaşlarım ve ben gayet ciddi, öğretmenlerimizin karşısındayız. Eseri bitirdik. Öğretmenlerden bir tanesi; 'Eteğin çok güzelmiş, nereden aldın?' dedi. 'Etek annemin' dedim. Herkes dalga geçtiğimi zannetti. Utancımdan ölecektim.

4/ 25