Ünlülerin aşk tatili

Brook ve Cipriani kaldıkları otelin havuzunda sık sık sarılıp öpüşürken objektiflere yakalandı.

Ünlülerin aşk tatili

ŞİMDİ AŞK ZAMANI

İngiltere'de şov dünyasının en parlak yüzlerinden olan Kelly Brook, şu sıralar Los Angeles'te sevgilisi Dany Cipriani ile birlikte tatil yapıyor.

29 yaşındaki Brook ile 21 yaşındaki sevgilisi aşklarının en ateşli dönemini yaşıyor olacaklar ki, gözleri birbirlerinden başka kimseyi görmüyor. Brook ve Cipriani kaldıkları otelin havuzunda sık sık sarılıp öpüşürken objektiflere yakalandı.

1/ 21
Ünlülerin aşk tatili

İşte Kelly Brook ve rugby oyuncusu sevgilisi Dany Cipriani'nin aşk tatili ve gözleri aşktan kararıp nerede olduklarını unutan diğer ünlüler.

2/ 21
Ünlülerin aşk tatili

Süper model Eva Herzigova 36 yaşına geldi ama hala ünlü modacıların vazgeçilmezi. 62. Cannes Film Festivali'nin de konuğu olan Herzigova, bir de özel çekim için objektif karşısına geçti. Güneşin altında saatlerde poz veren Herzigova dinlenme sırasında soluğu sevgilisi Gregorio'nun yanında aldı.

3/ 21
Ünlülerin aşk tatiliKendilerine yönelen objektifleri umursamayan ünlü manker bir süre sevgilisinin dizlerine oturup sarılarak onu öpücük yağmuruna tuttu.

Böyle birden bire aşka gelen tek ünlü Eva Herzigova değil kuşkusuz. İşte gösteri dünyasının kimi zaman kırmızı halıda kimi zaman bir kumsalda dünyayı unutan ünlü aşıkları.

4/ 21