ÜNLÜLERİN BANYO SELFIE'LERİ

ÜNLÜLERİN BANYO SELFIE'LERİ

SENİ BİR BANYO KÜVETİNDEN İZLEDİM GÜZEL NEW YORK!
TV ve sinema dünyasının ünlülerinin banyoda selfie çılgınlığına biraz ara verilmişti ki yeni bir örnek sosyal medyayı salladı.

Rol aldığı Made in Chelsea adlı TV programıyla tanınan Louise Thompson, New York'ta kaldığı otel odasının banyosunda çektirdiği pozun Instagram sayfasında paylaştı. 25 yaşındaki Thompson'ın "Mermer banyo küvetim şehir manzaralı" notuyla paylaştığı bu pozu kısa sürede 10 bin beğeni aldı.

1/ 15
ÜNLÜLERİN BANYO SELFIE'LERİ

Thompson bu pozdan hemen önce üzerinde kürküyle yine banyoda çektirdiği bir pozu da "New York çok soğuk" notuyla takipçileriyle paylaşmıştı.

2/ 15
ÜNLÜLERİN BANYO SELFIE'LERİ

BANYO ÇILGINLIĞI
Tatil, ödül gecesi, yemek daveti derken gösteri dünyasının ünlüleri arasında 'banyoda fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşma çılgınlığı' yayılıyor.

Duştan çıkarken ya da duşa girerken hatta köpüklü suyla dolu küvette keyif yaparken kendi fotoğraflarını çekip takihpçileriyle paylaşıyor ünlüler.
İşte son örneğini Miley Cyrus'un sergilediği bu çılgınlığın çarpıcı örnekleri.

3/ 15
ÜNLÜLERİN BANYO SELFIE'LERİ

KÜVET POZU


Alacakaranlık serisiyle adını duyuran Robert Pattinson'ın bir süredir birlikte olduğu şarkıcı FKA Twigs, küvet pozuyla konuşuluyor. Pattinson ile nişanlandığı da ileri sürülen 27 yaşındaki şarkıcı küvete girip modacısı Karen Clarkson'a poz verdi. Clarkson da FKA Twigs'in bu pozunu Instagram sayfasında paylaştı.

4/ 15