Ünlülerin dünyasından bomba haberler

Magazin dünyasında bu gün neler mi oldu? İşte o olaylar

Ünlülerin dünyasından bomba haberler

Magazin dünyasında bu gün neler mi oldu? İşte o olaylar

1/ 6
Ünlülerin dünyasından bomba haberler

DAKİKA KAVGASI

“Van İçin Pop” konserinde diğer sanatçılardan daha uzun süre sahnede kalan Bengü, kendisi için “Canlı yayın çakalı” diyen Demet Akalın ve Hande Yener’e yanıt verdi.

“1,5 dakika için bana haksızlık yapıyorlar.” Akalın’ın yanıtı gecikmedi: “Tabii ki 1,5 dakika için kimse kimseye bir şey söylemez ama Bengü sahnede 6,5 dakika değil, tam 12,5 dakika kaldı!”

2/ 6
Ünlülerin dünyasından bomba haberler

Türk televizyon tarihinin en başarılı işlerinden “Avrupa Yakası”nın yaratıcısı Gülse Birsel, çok yakında yeni dizisi “Yalan Dünya” ile Kanal D ekranlarında... Heyecanlı bekleyiş ocak ayında son bulacak.

Kanal D, yeni yılın ilk günlerinde çok iddialı ve bol kahkahalı bir diziyle izleyicilerini buluşturmaya hazırlanıyor. Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Jale Atabey Özberk’in yaptığı, müziklerini Nil Karaibrahimgil’in hazırladığı “Yalan Dünya”, ocak ayında başlıyor.

3/ 6
Ünlülerin dünyasından bomba haberler

Münir Özkul’un eşi Umman Özkul " Münir Özkul öldü" haberlerini çıkartanlara ateş püskürdü.

BİR SÜRE DAHA YOĞUN BAKIMDA TUTULACAK

Geçtiğimiz pazar akşamı solunum yetmezliği nedeniyle Bahçelievlerde bulunan Medical Park Hastanesi'ne kaldırılan Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Münir Özkul'un doktoru bir basın açıklaması yaptı.

Münir Özkul'un KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı) denilen akciğer hastalığı nedeniyle hastaneye geldiği belirten doktoru Doğruer, "Durumu ağırlaşınca yağun bakıma alındı. Tedavisi devam ediyor. Şu an solunum cihazından destek sürmekte. Durumu stabil seyrediyor. Umarız kısa zamanda daha öncede olduğu gibi yoğun bakımdan çıkışını sağlayacağız. Yoğun bakımdaki süreçler bazen planlanandan farklı seyredebiliyor. Umarız o seyirler olmayacak ve her şey planladığımız gibi bir hafta, 10 gün içinde taburculu muhtemeldir diye düşünüyoruz" dedi.

4/ 6